Razer będzie produkował smartfony. Pierwszy model zobaczymy na początku listopada | Tabletowo.pl

Razer będzie produkował smartfony. Pierwszy model zobaczymy na początku listopada

Dołącz do dyskusji 0

Razer, który bardziej kojarzy się z produkowaniem sprzętów dla graczy, poważnie spogląda w kierunku wydawania własnych smartfonów. Na tyle poważnie, że w zeszłym roku firma przejęła Nextbita – startup, który potrafił wnieść mały powiew świeżości w skostniałą branżę mobilną. Najwyraźniej Razer zamierza wykorzystać pozyskane w ten sposób zasoby – 1 listopada może zostać zaprezentowany pierwszy smartfon producenta.

Chociaż grafika, jaką wrzucił na Twittera prezes Razera, nie podaje wprost, jakiego typu będzie premierowe urządzenie, to sporo sugeruje. Sprzęt miałby być skoncentrowany na dostarczaniu solidnej porcji rozrywki – przynajmniej jest to jedno z pierwszych skojarzeń dotyczących człowieka, który siedzi na kanapie ze wzrokiem wbitym w ekran  smartfona, podczas gdy w tle za nim pojawia się „karuzela” obrazów. Na stronie producenta znajdujemy dodatkowo informację, że będzie to największa premiera, jak dotąd.

Kilka tygodni temu szefostwo Razera potwierdziło, że firma zaprezentuje swojego pierwszego smartfona przed końcem roku. Na Instagramie pojawiły się nawet zdjęcia wykonane tym urządzeniem, oznaczone hasztagiem #nofilter.

Zdjęcia wykonane aparatem z zapowiadanego urządzenia

W tym momencie nie da się powiedzieć niczego więcej na temat sprzętu, który zostanie zaprezentowany 1 listopada. Do konferencji jeszcze ponad dwa tygodnie, więc można spodziewać się, że do tego czasu jeszcze niejednokrotnie usłyszymy plotki o smartfonie Razera, a może nawet zobaczymy jakieś zdjęcia.

Czekacie na telefon od gamingowych specjalistów z logo trójgłowego węża?

źródło: Razer dzięki Gizchina

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona