Rapture – ekspresowa strategia debiutuje w App Store | Tabletowo.pl

Rapture – ekspresowa strategia debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

W dzisiejszych czasach tempo życia człowieka wzrasta a jego umiejętność skupienia uwagi maleje, przez co największą popularnością cieszą się proste, trywialne produkcje w stylu Flappy Bird. Z takiego założenia wyszli najwyraźniej deweloperzy ze studia Tundra, autorzy nietypowej strategii o nazwie Rapture.

Podstawowe założenia wspomnianego tytułu na pierwszy rzut oka wyglądają tu wprawdzie dość sztampowo – Wcielamy się w rolę boga, który upatrzył sobie jeden „naród wybrany” (do wyboru 18 cywilizacji) i stara się pomóc mu w trudnej, trwającej kilka tysiącleci drodze do globalnej dominacji. Sęk w tym, że w Rapture proces ten skondensowany został do zaledwie kilku minut, dzięki czemu możliwe staje się rozegranie całej „partii” np. podczas dojazdu autobusem do pracy/szkoły. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowe podejście do tematu, które raczej nie przypadnie do gustu zwolennikom całonocnych posiedzeń przed „Herosami” czy „Cywilizacją”, jednak może stanowić ciekawą alternatywę dla innych szybkich i niezobowiązujących „zabijaczy czasu”.

Gra Rapture dostepna jest do nabycia w internetowym sklepie App Store, gdzie kosztuje obecnie 2,69 euro. Jak na razie nic nie wskazuje na to, by tytuł ten miał trafić również na tablety z systemem Android.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona