Ramos X10 Mini Pad na rynku w kilku barwach | Tabletowo.pl

Ramos X10 Mini Pad na rynku w kilku barwach

Dołącz do dyskusji 0

Ramos X10 Mini Pad

Miesiąc temu informowaliśmy o zbliżającej się premierze tabletu Ramos X10 Mini Pad. Wtedy to jednak nie znaliśmy szczegółowej listy jego parametrów technicznych. W międzyczasie sytuacja uległa zmianie. Zawiedzeni będą ci, którzy oczekiwali wydajnego Exynos 4412, w zamian otrzymujemy budżetową jednostkę centralną. W dodatku dowiedzieliśmy się, że urządzenie trafi do sprzedaży w kilku wersjach kolorystycznych, a nie tylko w białej, jak się tego mogliśmy spodziewać po wcześniejszych grafikach.

Ramos X10 Mini Pad to konstrukcja oparta na 7.85-calowym wyświetlaczu  IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Procesorem napędzającym urządzenie jest czterordzeniowy Actions ATM 7029 wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Na dane i multimedia producent przewidział 16 GB wbudowanej pamięci. Miejsca nie zabrakło również dla dwóch kamer – jednej 2-megapikselowej z przodu i 5-megapikselowej z tyłu. Znajdziemy tu również slot kart microSD, port miniHDMI, microUSB i WiFi. Wszystko działa pod kontrolą Androida Jelly Bean 4.1.

Specyfikacja może nie jest wyśmienita, ale urządzenie na pewno nadrabia wzornictwem. Możliwość wybrania spośród czterech kolorów powinna przełożyć się na lepszą sprzedaż i zadowolenie klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ramos X10 Mini Pad Ramos X10 Mini Pad

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona