Ramos P1 to 8-rdzeniowy phablet z 6,44-calowym ekranem | Tabletowo.pl

Ramos P1 to 8-rdzeniowy phablet z 6,44-calowym ekranem

Dołącz do dyskusji 0

Ramos P1 2
Trwają właśnie targi elektroniki Hong Kong Electronics Fair i możemy spodziewać się kilku nowych urządzeń, które tam zostaną zaprezentowane. Jednym z nich jest Ramos P1, czyli phablet, którego największą zaletą dla wielu będzie ogromny, 6,44-calowy ekran, czyli taki sam jaki w Xperii Z Ultra.

Wspomniany wcześniej 6.44-calowy ekran w phablecie Ramos P1 jest wykonany w technologii IPS i ma rozdzielczość FullHD (1920 x 1080 pikseli). Sercem tego urządzenia jest bardzo popularny w Chinach 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 32 GB pamięci wbudowanej, 8-megapikselowy aparat na tylnym panelu wspierany przed diodę LED oraz 5 mpix aparat na przodzie urządzenia. Bateria w tym phablecie ma 2700 mAh pojemności.

Ramos P1 1

Ramos P1 daje nam również możliwość korzystania z dwóch kart sim, która będą pracować w standardzie WCDMA. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean. Nie jest na razie znana cena tego urządzenia, ale nie powinna ona należeć do wysokich.

Źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona