Ramos P1 to 8-rdzeniowy phablet z 6,44-calowym ekranem | Tabletowo.pl

Ramos P1 to 8-rdzeniowy phablet z 6,44-calowym ekranem

Dołącz do dyskusji 0

Ramos P1 2
Trwają właśnie targi elektroniki Hong Kong Electronics Fair i możemy spodziewać się kilku nowych urządzeń, które tam zostaną zaprezentowane. Jednym z nich jest Ramos P1, czyli phablet, którego największą zaletą dla wielu będzie ogromny, 6,44-calowy ekran, czyli taki sam jaki w Xperii Z Ultra.

Wspomniany wcześniej 6.44-calowy ekran w phablecie Ramos P1 jest wykonany w technologii IPS i ma rozdzielczość FullHD (1920 x 1080 pikseli). Sercem tego urządzenia jest bardzo popularny w Chinach 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 32 GB pamięci wbudowanej, 8-megapikselowy aparat na tylnym panelu wspierany przed diodę LED oraz 5 mpix aparat na przodzie urządzenia. Bateria w tym phablecie ma 2700 mAh pojemności.

Ramos P1 1

Ramos P1 daje nam również możliwość korzystania z dwóch kart sim, która będą pracować w standardzie WCDMA. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean. Nie jest na razie znana cena tego urządzenia, ale nie powinna ona należeć do wysokich.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona