Ramos M12 z Intel Core M, 11,6-calowym wyświetlaczem i nóżką w obudowie | Tabletowo.pl

Ramos M12 z Intel Core M, 11,6-calowym wyświetlaczem i nóżką w obudowie

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnie tygodnie obfitują w nowości z procesorem Intel Core M. Kilka dni temu wspominaliśmy o Cube i7 z 11,6-calowym wyświetlaczem, a dziś okazało się, że podobną nowość przygotowała dla nas firma Ramos. Jest nią Ramos M12.

Jak wiecie, na początku stycznia odbyły się targi CES 2015 w Las Vegas. O jednych prezentowanych tam urządzeniach trąbiliśmy w pierwszej kolejności, na temat innych wciąż spływają do nas informacje. Tak jest właśnie z nowością Ramosa, o której do tej pory było strasznie cicho. Otóż okazuje się, że Ramos M12 leżał sobie spokojnie na stoisku Intela na wspomnianych targach i czekał na zainteresowanie.

Ramos M12 to nic innego, jak 11,6-calowy tablet z zewnętrzną klawiaturą (przypominającą nieco Type Cover znany z Surface Microsoftu) i nóżką znajdującą się w tylnej części obudowy.

Na jego pokładzie znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 11,6″ i rozdzielczości Full HD, procesor Intel Core M-5Y70 z Intel HD 5300, port USB 3.0, wyjście microHDMI. Całość pracuje oczywiście pod kontrolą Windowsa 8.1, a za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 8000 mAh.

I to tyle wieści odnośnie Ramosa M12. Więcej informacji nie zostało ujawnionych – podobnie, jak data premiery i cena.

ramos-m12-ces
oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona