Ramos i9s Pro z dwoma systemami: Windowsem 8.1 i Androidem 4.4 - Tabletowo.pl

Ramos i9s Pro z dwoma systemami: Windowsem 8.1 i Androidem 4.4

Dołącz do dyskusji 0

Ramos jest jedną z najbardziej kojarzonych tabletowych chińskich firm poza granicami ich rodzimego kraju. Co jakiś czas stara się wypuszczać kolejne interesujące nowości, które mogą mieć potencjał międzynarodowy. Czy tak jest w przypadku Ramos i9s Pro?

Urządzenie to jest ciekawe głównie ze względu na możliwość działania pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat lub Windowsa 8.1. Trudno jest jednoznacznie określić czy jest to urządzenie dual boot (z możliwością wybierania systemu podczas włączania tabletu), czy są dostępne dwie jego wersje – jedna z Androidem, druga z Windowsem. Poniższe wideo wskazuje jednak na dual boot

Pod względem parametrów technicznych jest to całkiem niezła propozycja. Otrzymujemy tu bowiem 8,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 8000 mAh, natomiast zdjęcia zrobimy aparatem 5 Mpix lub kamerką przednią 2 Mpix.

Ramos i9s Pro kosztuje 1399 juanów, co w przeliczeniu daje ok. 870 złotych. Ciekawe czy któryś z naszych krajowych importerów weźmie w dystrybucję to urządzenie.

Tabletowo.pl Ramos i9s Pro z dwoma systemami: Windowsem 8.1 i Androidem 4.4 Android Chińskie Tablety Windows

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona