Ramos i9 Gaming Edition to tablet dla graczy za 245 dolarów! | Tabletowo.pl

Ramos i9 Gaming Edition to tablet dla graczy za 245 dolarów!

Dołącz do dyskusji 0

Chyba każdy z Was chociaż słyszał nazwę NVIDIA Shield. To jest tablet dla graczy, który pracuje pod kontrolą Androida i doczekał się już aktualizacji do wersji 5.0 Lollipop. NVIDIA pokazała urządzenia przeznaczone do grania i, jak można było się domyślać, inni firmy pójdą jej śladem. Jednym z pierwszy takich urządzeń jest Ramos i9 Gaming Edition.

Ramos i9 Gaming Edition to 8,9-calowy tablet, który wyświetla na swoim ekranie obraz o rozdzielczości FullHD. Za moc odpowiada w nim 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735F o taktowaniu 1,8 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim także 32 GB pamięci wbudowanej, 2 aparaty oraz baterię o pojemności 8000 mAh. Na pierwszy rzut oka wydaje się to być zwykły tablet, ale jest w nim kilka ciekawych rzeczy.

ramos-i9-gaming-tablet-4

Pierwszą jest możliwość wyboru między Androidem oraz Windowsem. To będzie bardzo ważny wybór, ponieważ jest to mobilna maszyna do grania, więc ilość dostępnych tytułów jest niezwykle ważna. Wskazuje na to fakt, że przy jego zakupie dostajemy od razu kontroler do gry. Na zdjęciach możecie zobaczyć jak się prezentuje. Na koniec warto wspomnieć o cenie, która wynosi 245 dolarów. Co myślicie o takich urządzeniach? Szykuje nam się wysyp mobilnych konsol do grania?

ramos-i9-gaming-tablet-3

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona