Ramos i12 na wideo - poznajcie androidowy tablet z ekranem 11,6" - Tabletowo.pl

Ramos i12 na wideo – poznajcie androidowy tablet z ekranem 11,6″

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Ramos i12 na wideo - poznajcie androidowy tablet z ekranem 11,6" Chińskie Nowości Wideo

Wygląda na to, że ekspansja firmy Ramos na tabletowym rynku będzie cały czas postępowała. Producent tanich konstrukcji z Androidem ostatnio zaprezentował ciekawy tablet i10 Pro, który to mogliśmy obejrzeć na pierwszych materiałach wideo z targów CeBit. Urządzenie cechuje się tym, że może jednocześnie uruchamiać dwa systemy operacyjne: Androida i Windows 8. Dla tych, którzy niekoniecznie uważają, że mobilne okienka są im potrzebne do szczęścia, firma również ma nową propozycję. Mowa o tablecie Ramos i12. Co oferuje ten sprzęt?

Urządzenie posiada duży, bo aż 11,6″ ekran IPS o rozdzielczości Full HD. Pod maską znajdziemy procesor x86 – tablet działa dzięki Intelowi Atom Z2580 o taktowaniu 2 GHz. Oprócz tego urządzenie posiada 2 GB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej pamięci, aparat 5 Mpx, oraz przednia kamerkę 2 Mpx. Dodatkowo na krawędziach urządzenia odnajdziemy slot microSD, microUSB, oraz DisplayPort. Całość działa pod kontrolą Androida 4.2.2 – nie wiadomo jeszcze nic na temat aktualizacji do najnowszej wersji, czyli 4.4.2 KitKat. Obudowa tabletu wykonana została z aluminium, dzięki czemu produkt waży 765 gramów.

Urządzenie wpadło w ręce redakcji portalu MobileGeeks.de, dzięki któremu możemy obejrzeć jego działanie na 3-minutowym filmie. Uwagę przyciąga m.in. funkcja dzielenia ekranu na dwie części, podobnie jak w TouchWizie Samsunga.

Jak podoba się Wam to urządzenie?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona