Ramos i10 Pro: znamy cenę i datę wejścia na rynek tabletu z dwoma systemami - Tabletowo.pl

Ramos i10 Pro: znamy cenę i datę wejścia na rynek tabletu z dwoma systemami

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Ramos i10 Pro: znamy cenę i datę wejścia na rynek tabletu z dwoma systemami Chińskie Ciekawostki Nowości

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Ramos na targach CeBit przedstawił światu bardzo interesujące urządzenie: 10,1-calowy tablet wyposażony w dwa systemy operacyjne. Sprzęt nosił nazwę Ramos i10 Pro i wydawało się, sądząc po materiałach wideo przygotowanych na targach, że będzie to gratka dla fanów i Windowsa, i Androida. Dziś poznaliśmy cenę urządzenia i datę jego wejścia na rynek.

Przypomnijmy, że Ramos i10 Pro posiadać będzie wyświetlacz IPS o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości Full HD, procesor Intel Bay Trail Z3770D, 2 GB pamięci RAM, a także 32 GB wbudowanej pamięci na dane. Oprócz tego w urządzeniu zostaną zainstalowane WiFi, Bluetooth, GPS, aparat 5 Mpx oraz kamerka przednia o rozdzielczości 2 Mpx. Na pokładzie znajdziemy dwa systemy operacyjne: Windowsa 8.1 oraz Androida 4.2.2.

Okazuje się, że sprzęt do sprzedaży wejdzie na chińskim rynku już 25 marca bieżącego roku. Cena? Za Ramosa i10 Pro przyjdzie nam zapłacić 433 dolary, co w przeliczeniu daje około 1300-1400 złotych. Niestety, po doliczeniu podatków kwota ta zapewne wzrośnie.

Nie wiemy, kiedy Ramos przerzuci partie swoich urządzeń na inne rynki. Jako że tablet zapowiada się interesująco, gdy tylko się czegoś dowiemy, na pewno damy Wam znać.

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona