Rabaty, rabaciki... Idą święta! ;) - Tabletowo.pl

Rabaty, rabaciki… Idą święta! ;)

Tabletowo.pl Rabaty, rabaciki... Idą święta! ;) Ciekawostki Nowości

Od paru dni dostrzegamy, że grudniową porą robi się u nas całkiem… tabletowo! Chcąc uczcić początek naszej współpracy z jednym z najlepszych w Polsce portali o tych coraz bardziej rozchwytywanych urządzeniach mobilnych – Tabletowo.pl – wprowadzamy dla Was specjalną promocyjną ofertę tabletów ASUS Eee PAD Transformer.

– tymi właśnie słowami na stronie sklepu X-KOM.pl ogłoszony został początek współpracy między Tabletowo.pl a X-KOM.pl. Współpraca będzie się odbywać na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest organizowanie dla Was, Czytelników Tabletowo.pl, akcji promocyjnych. O wszystkich rabatach będziemy informować w pierwszej kolejności na forum Tabletowo.pl polecam śledzić!, a także na profilu Tabletowo na Facebooku. O ciekawszych promocjach będziecie mogli przeczytać oczywiście na stronie głównej Tabletowo.pl.

Na dobry początek współpracy z X-KOM.pl mamy dla Was rabaciki na tablet Asus Eee Pad Transformer z 32GB w różnej konfiguracji:
– Asus Eee Pad Transformer 32GB – cena promocyjna: 1679 zł,
– Asus Eee Pad Transformer 32GB z kompletem akcesoriów (adapter USB, folia ochronna ASUS, dopasowane etui ASUS) – cena promocyjna: 1829 zł,
– stacja dokująca do Asusa Eee Pad Transformer – cena promocyjna: 499 zł,
– Asus Eee Pad Transformer 32GB ze stacją dokującą – cena promocyjna: 2179 zł,
– Asus Eee Pad Transformer 32GB ze stacją dokującą oraz kompletem akcesoriów – cena promocyjna: 2329 zł.

Aby skorzystać z promocji, należy w procedurze zamówienia użyć hasła: „Tabletowo.pl”. Jeśli zakupów dokonujecie w sklepie internetowym X-KOM.pl, nie zapomnijcie wpisać go w uwagach dotyczących zamówienia. W salonach stacjonarnych wystarczy, że promocyjne hasło przekażcie bezpośrednio jednemu z handlowców, a on będzie dobrze wiedział, o ile obniżyć Wam cenę.

Więcej informacji na temat obecnie trwającej akcji znajdziecie na stronie X-KOM i na forum Tabletowo.pl.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona