Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS - Tabletowo.pl

Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS Aplikacje Nowości

Na brak aplikacji biurowych, zarówno na Androida, jak i iOS, nie możemy narzekać. Jednym z bardziej popularnych programów jest Quickoffice, przejęty przez Google w zeszłym roku. Przez to właśnie do działania wymaga od nas konta Google, co ma plus w postaci możliwości synchronizacji dokumentów w chmurze Google Drive, dzięki czemu są one dostępne na każdym sprzęcie, z którego korzystamy. Aplikacja do wczoraj była płatna 15 dolarów (za darmo wyłącznie dla użytkowników biznesowych). Od dziś każdy użytkownik sprzętu z Androidem i iOS może korzystać z niej bezpłatnie.

Quickoffice jest aplikacją biurową, pozwalającą na tworzenie dokumentów z pakietu MS Office: Word, Excel i PowerPoint oraz otwieranie plików PDF. Wielką zaletą programu jest synchronizacja z Google Drive, która sprawia, że tworzone dokumenty możemy zapisać w chmurze i po chwili edytować je na innym urządzeniu, na którym korzystamy z tego samego konta Google. Dodatkowo możemy dzielić się plikami z innymi użytkownikami, a także edytować i otwierać udostępnione nam dokumenty. Dodatkowo, każdy, kto pobierze Quickoffice do 26 września, otrzyma 10GB miejsca w chmurze Google Drive na dwa lata.

Na ostatniej konferencji firma Apple poinformowała, że jej pakiet aplikacji (Pages, Numbers, Keynote, iMovie i iPhoto) będzie dostępny za darmo dla użytkowników, którzy zakupią nowy sprzęt – począwszy od smartfonów iPhone 5C i iPhone 5S (każda osobno kosztuje 10 dolarów). Nic więc dziwnego, że gigant Google postanowił iść w tym samym kierunku i udostępnić swoją flagową aplikację za darmo.

Aplikacja Quickoffice dostępna jest za darmo na Androida oraz iOS.

Tabletowo.pl Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Quickoffice ze wsparciem Google Drive za darmo na Androida i iOS Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona