Qualcomm szuka chętnych do bicia rekordu Guinessa: maraton grania na tabletach - Tabletowo.pl

Qualcomm szuka chętnych do bicia rekordu Guinessa: maraton grania na tabletach

Tabletowo.pl Qualcomm szuka chętnych do bicia rekordu Guinessa: maraton grania na tabletach Ciekawostki Nowości

Na tegorocznych targach gamingowych E3 Qualcomm postanowił urządzić pierwsze w historii zawody Snapdragon Gaming World Record Challenge. Tym samym chce zapisać się w Księdze rekordów Guinessa jako organizator najdłuższego maratonu grania na tabletach (w tym przypadku będą to modele Samsung Galaxy Tab 8.9 z procesorem Qualcomm Snapdargon) i szuka śmiałków, którzy spróbują się zmierzyć z tym wyzwaniem.

Akcja będzie się składała z kilku etapów. Pierwszym będą kwalifikacje 22 maja w Los Angeles (rejestracja już trwa – tutaj), na które wybranych zostanie drogą losowania 120 graczy spośród wszystkich zgłoszonych. Podczas ich trwania wyłonionych zostanie 50 osób, które wezmą udział w biciu rekordu Guinessa podczas targów E3 (5-6 czerwca 2012). Maraton grania na tabletach ma trwać 26 godzin – ekstremalne wyzwanie, ale na pewno znajdzie się sporo chętnych.

Dodatkowo osoby, które będą w ścisłej pięćdziesiątce, będą miały możliwość wygrania jednej z pięciu nagród:
1. 20 tysięcy dolarów i Samsung Galaxy Tab 8.9,
2. 15 tysięcy dolarów i Samsung Galaxy Tab 8.9,
3. 7 tysięcy dolarów i Samsung Galaxy Tab 8.9,
4. 5 tysięcy dolarów i Samsung Galaxy Tab 8.9,
5. 3 tysiące dolarów i Samsung Galaxy Tab 8.9.

Tego newsa proszę potraktować wyłącznie jako ciekawostkę, bowiem – niestety – Polacy nie mogą wziąć udziału w tej akcji. Warunki, które muszą spełnić osoby chcące pobić rekord w ciągłym graniu na tablecie są ściśle określone: muszą to być mieszkańcy Kalifornii, mający skończone 18 lat.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona