Qualcomm promuje nowego Snapdragona | Tabletowo.pl

Qualcomm promuje nowego Snapdragona

Dołącz do dyskusji 0

Procesory z rodziny Snapdragon przebojem wdarły się na rynek smartfonów kilka dobrych lat temu. Dziś firma jest światowym potentatem, który w tym segmencie rynku umiejętnie rozdaje karty i trzyma konkurencję na dystans. A na dodatek Qualcomm od zawsze robił fajne reklamy swoich nowych układów. Tak jest i tym razem.

Już pod koniec pierwszego kwartału roku, jak wszystkie znaki na niebie i ziemi zdają się wskazywać, zobaczymy pierwszy produkt napędzany Snapdragonem 835. Nie jest już obecnie żadną tajemnicą, że tym urządzeniem będzie Samsung Galaxy S8.

Tym samym, Qualcomm postanowił o sobie przypomnieć, wypuszczając krótki, 30-sekundowy spot, który między wierszami zapowiada nowego Snapa. Jest to kolejny już, po styczniowym materiale promocyjnym film, który nakręca atmosferę wokół nowego układu.

fot. producenta

Pewnego rodzaju ironia losu polega na tym, że jeśli branżowe plotki okażą się być prawdziwe, to Snapdragon 835 nie musi się nijak reklamować. Zainteresowanie układem jest tak duże, że coraz to więcej firm decyduje się grzecznie ustawić w kolejce za Samsungiem (który produkuje dla Qualcomma procesory) i cierpliwie czekać na swoją dostawę. Nawet, gdyby miało to oznaczać opóźnienie terminu debiutu urządzeń na rynku.

źródło: YouTube

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona