QQQQ V3 to 10-calowy kuchenny tablet - czy to ma sens? 22

QQQQ V3 to 10-calowy kuchenny tablet – czy to ma sens?

Tablety i smartfony są coraz bardziej uniwersalne, więc klienci szukają urządzeń, których będą mogli używać zawsze i wszędzie. Jednak nadal powstają produkty, które mają dużo bardziej ograniczone przeznaczenie i one również mogą znaleźć swoich zwolenników. Jednym z nich jest tablet kuchenny, QQQQ V3.

QQQQ V3 to, jak już wspomniałem, tablet przeznaczony do korzystanie w kuchni. Posiada specjalną plastikową obudowę, która chroni go przed ochlapaniem wodą lub cięciem noża. Jego grubość to 11,5 mm, a waga 700 gram. Dostępny będzie w dwóch kolorach: czerwonym oraz biała perła.

qqqq v3 1

Jeśli chodzi o specyfikację, to znajdziemy w nim procesor Tegra 4 o taktowaniu 1,9 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 10-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Poza tym został on również wyposażony w 16 GB pamięci wbudowanej, slot na kartę MicroSD, 5-megapikselowy aparat (1,2 mpix na przodzie), WiFi oraz baterię o pojemności 5800 mAh. Pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. Jego cena to 399 euro. Sądzicie, że takie urządzenia mają jakikolwiek sens, czy może lepiej kupić tablet z lepszą specyfikację i wodoodpornością?