techBite Flix TV Box z Android TV 8.0 i Showmaxem na 30 dni w prezencie już do kupienia w Polsce | Tabletowo.pl

techBite Flix TV Box z Android TV 8.0 i Showmaxem na 30 dni w prezencie już do kupienia w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Nie każdy ma tzw. smart TV, ale wcale nie trzeba wymieniać telewizora na nowszy model, bowiem można niewielkim kosztem go „uinteligentnić” za pomocą specjalnej przystawki. Właśnie w Polsce zadebiutował kolejny tego typu sprzęt – techBite Flix TV Box. Do zakupu zachęca dodatkowo voucher na 30 dni bezpłatnego dostępu do platformy Showmax.

Na początku należy odnotować, że za marką techBite stoi polska firma mPTech, która ma w swoim portfolio doskonale wszystkim znane marki myPhone i HAMMER oraz niedawno wprowadzoną na rynek SmartView. Premierowym urządzeniem z logo techBite jest właśnie przystawka do telewizora techBite Flix TV Box.

Urządzenie ma wymiary 120x120x28 mm i pracuje pod kontrolą Android TV 8.0. Menu jest po polsku, a dodatkowym udogodnieniem jest Asystent Google, aczkolwiek z nim na razie nie da się komunikować w naszym ojczystym języku. Sercem techBite Flix TV Box jest czterordzeniowy (4x ARM Cortex-A53; 64-bit) procesor Amlogic S905X 1,5 GHz z układem graficznym Mali-450 750 MHz, współpracujący z 2 GB DDR3 RAM. Pamięć wbudowana typu eMMC ma z kolei pojemność 8 GB, ale da się ją rozszerzyć przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB.

Komunikację w techBite Flix TV Box zapewniają: 2x USB 2.0, dwuzakresowe Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n 2,4 GHz i 5 GHz, Bluetooth 4.0, 1x HDMI, DLNA, Ethernet (RJ-45) i MiraCast. Jeśli chodzi o odtwarzanie wideo, to według informacji na stronie producenta, przystawka poradzi sobie z kompresją H.265 10-bit 4K*[email protected], H.264 AVC/MVC 4K*[email protected], VP9 4K*2K @60fps, AVS+, MPEG1/2/4 ASP, WMV/VC-1, RealVideo8/9/10.

Dzięki systemowi Android TV 8.0 użytkownik dostanie też dostęp do aplikacji na Androida, tych od Google również. W dodatku w panelu znajdują się także aplikacje, pozwalające obsługiwać Apple AirPlay.

Sugerowaną cenę techBite Flix TV Box ustalono na 329 złotych. Przystawkę można obecnie kupić wyłącznie w >oficjalnym sklepie internetowym producenta<. W prezencie klienci dostaną dodatkowo voucher, dający bezpłatny dostęp do platformy Showmax na 30 dni.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona