Przypadkowi przechodnie wymyślili reklamę Asusa ZenFone 3

ZenFone 3 trafia do sprzedaży na kolejnych rynkach, więc Asus przygotował nowy film promocyjny, poświęcony temu modelowi. Tym razem w rzeczywistości tworzą go jednak przypadkowi przechodnie, których poproszono o wymyślenie fabuły historii z najnowszym smartfonem Tajwańczyków w roli głównej.

Do „współpracy” zostało zaproszonych kilka grup osób, więc od razu można się domyślić, że wyszedł z tego niezły galimatias. Każdy wszakże miał swój pomysł i własną wizję. Ale mimo wszystko jest ciekawie i nawet trochę śmiesznie.

Historia rozpoczyna się na plaży. W drugiej scenie ZenFone 3 spada z… drzewa. Nagle jednak zaczyna padać, więc para bohaterów, razem ze smartfonem, przenosi się do… klubu. Po chwili wysiadają głośniki, ale to nic, bo przecież można odtworzyć muzykę z telefonu. Potem w dyskotece pojawiają się jeszcze m.in. ufoludki i dinozaury. Zresztą – sami zobaczcie:

Osobiście uważam, że Asusowi udało się zmontować całkiem fajny filmik. Tym bardziej szkoda, że ZenFone 3 nie jest dostępny jeszcze w Polsce. Ciekawe, co wymyśliliby Polacy. Dawajcie swoje pomysły w komentarzach – zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

Źródło: ASUS Polska