Przy okazji G3, LG zaprezentuje nowy wygląd nakładki? | Tabletowo.pl

Przy okazji G3, LG zaprezentuje nowy wygląd nakładki?

Dołącz do dyskusji 0

new ui on lg g3

Przy okazji G3, LG zaprezentuje nowy wygląd nakładki? Pierwsze plotki mówią, że tak. Producent powinien postawić na płaski desing, co może całkowicie odmienić odczucia z obcowania z produktami LG. Na flat design postawił ostatnio Samsung przy okazji S5. Na holenderskiej stronie pojawił się zrzut ekranu, który podobno pokazuje, jak będzie wyglądać system na nadchodzącym LG G3.

Niestety, a może stety(?) model G3 jest póki co bardzo tajemniczy. Mówi się, że phablet powinien zostać zaprezentowany w następnym miesiącu, a dokładniej 17 maja. Plotki mówią, że urządzenie otrzyma 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pixels i układ SoC Snapdragon 805. Jeśli te przecieki potwierdzą się, to LG po raz kolejny pokaże, że potrafi zrobić porządne, technicznie rzecz biorąc, sprzęty. Gorzej wychodziła im do tej pory kwestia systemowa. O ile funkcji w nakładce producenta nie brakowało, o tyle jej wygląd był bardzo cukierkowy i mało elegancki. O gustach się co prawda nie dyskutuje, ale trzeba sobie powiedzieć, że UI LG jest jednym z najbrzydszych.

Sprawę może odmienić LG G3, oczywiście jeżeli powyższa grafika jest prawdziwa. Można z niej wywnioskować, że firma zdecydowanie postawi na flat design. I bardzo dobrze, bo to obecnie najbardziej widoczny trend, a przy tym bardzo elegancki, minimalistyczny, po prostu piękny – przynajmniej według mnie. Odświeżenie i spłaszczenie wyglądu systemu oraz przyłożenie się do G3 może wyjść na dobre LG. Zauważyłem, że wiele osób (przynajmniej na pomorzu) bardzo pozytywnie wypowiada się na temat G2.

new ui on lg g3 1

Na screenie widać, że ikonki i główne widgety zostały spłaszczone. Dodatkowo nad ikonkami na samym dole widać małą literkę G, przed trzema kropkami mówiącymi o trzech pulpitach. Czyżby LG pracowało nad własną wersją tajwańskiego rozwiązania BlinkFeed?

źrodło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona