Ktoś potrzebuje nowego kabla do ładowania? Akurat wiele z nich można wyrwać za drobniaki!

Przewody USB to takie akcesorium, którego nigdy za dużo. Znajdują one swoje zastosowanie w wielu miejscach, na przykład przy ładowarce, przy komputerze, a także w samochodzie i w plecaku – a czemu służą, nie trzeba chyba mówić nikomu. Warto więc mieć po kilka sztuk w różnych miejscach, tym bardziej, że koszt jednego kabla to zaledwie niecałe 4 złote – a w każdym razie tak jest w przypadku promocji, która dzisiaj pojawiła się na JoyBuy.

Ostatnio wyposażyłem się w kilka dodatkowych przewodów USB – dwa mam w pokrowcu z powerbankiem, kolejne dwa przy komputerze i następne dwa przy ładowarce. Chcąc zakupić te wszystkie kable lokalnie, musiałbym wydać sporo pieniędzy. W rzeczywistości jednak kupiłem je na promocjach w Chinach, przez co koszt całkowity nie przekroczył ceny średniego obiadu dla jednej osoby w restauracji z żółtym M w logo.

USB typu C

W promocji znalazło się wiele kabli z USB typu C. Moim faworytem jest ten od firmy UGREEN. Wyróżnia się on naprawdę świetną jakością wykonania. Przewód jest dosyć gruby, a końcówki zostały wykonane z gumowego tworzywa sztucznego. To sprawia, że kabel solidny i naprawdę wygodny.

Do wyboru jest przewód o długości jednego metra, który kosztuje 0,99 USD (około 3,67 złotych), a także dwumetrowy, którego koszt wynosi 1,98 dolara amerykańskiego (około 7,33 PLN).

Wersję o długości jednego metra znajdziecie tutaj, a wariant dwumetrowy tutaj.

Innym kablem, który również mogę Wam polecić, jest ten od firmy Baseus. Produkt, podobnie jak opisany wcześniej UGREEN, jest dosyć dobrze wykonany, ale to co go wyróżnia, to płaski kabel. Tak, cecha, którą zazwyczaj znajdujemy przy słuchawkach przewodowych, znalazła swoje miejsce również w kablach USB. Kabel od marki Baseus także posiadam i go polecam.

Kabel ten ma długość 120 centymetrów, a jego koszt wynosi 0,99 dolara amerykańskiego, czyli około 3,67 złotych.

Kliknij tutaj aby przejść do okazji

Micro USB

Na przecenie znajdziemy również kable od UGREEN z końcówką Micro USB. Cechują się one tymi samymi zaletami, co wcześniej opisane wersje „C”. Na promocji znajdziemy przewód o długości 150 centymetrów, który kosztuje 0,98 USD (około 3,63 złotych).

Kliknij tutaj aby przejść do okazji

Wszystkie wyżej wymienione aukcje oferują darmową wysyłkę z Chin – trzeba jednak liczyć się z tym, że będzie ona trwała około 3 tygodnie. Co prawda w promocji znalazło się o wiele więcej przewodów, jednak ja wybrałem te, które sam posiadam i mogę z czystym sumieniem Wam polecić.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/24/kable-blitzwolf-kto-powiedzial-ze-tanie-nie-moze-byc-dobre/

Źródło: Pepper