Przemysłowy tablet Twinhead Durabook t7m

 Twinhead Durabook t7m

Reklama

Tablet Twinhead Durabook T7M to jeden z najlżejszych i zarazem najnowocześniejszych tabletów przemysłowych na rynku. Czytelny, dotykowy wyświetlacz o dużej rozdzielczości jest standardowo przystosowany do pracy przy dużym nasłonecznieniu. Właśnie tymi słowami na swojej stronie internetowej producent przedstawia to urządzenie. Przyjrzyjmy mu się z bliska.

Specyfikacja tabletu Twinhead Durabook to przede wszystkim dotykowy ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Sercem urządzenia jest procesor Intel Atom Z530P o taktowaniu 1,6GHz z 2GB DDR2 RAM oraz 120GB HHD lub 32/64GB SSD.

W urządzeniu ważącym 1,1 kg, nie zabrakło Bluetooth 2.1, GPS, USB 2.0, czytnika kart pamięci oraz 2-,3- lub 6-komorowej baterii, mającej pracować do ośmiu godzin na jednym ładowaniu. Tablet działa pod kontrolą Windows 7 Professional.

Niezawodność pracy urządzenia w trudnych warunkach gwarantują normy: MIL-STD-810G (wstrząsy, upadki), IP54 (obudowa pyło- i bryzgoszczelna) oraz norma transportowa ASTM 4169-99 Truck Assurance Level II.

Źródło, Źródło