Przedsprzedaż YotaPhone 3 ruszy latem tego roku | Tabletowo.pl

Przedsprzedaż YotaPhone 3 ruszy latem tego roku

Jest też aktualizacja do Androida Marshmallow dla YotaPhone 2

Dołącz do dyskusji 0

Miesiąc temu „reaktywowano” Instagram YotaPhone, przy okazji informując, że trwają intensywne prace nad następcą YotaPhone 2. Teraz natomiast padły pierwsze konkrety: przedsprzedaż YotaPhone 3 rozpocznie się latem 2017 roku.

Wciąż jednak nie wiemy nic na temat specyfikacji tego modelu. Za to na oficjalnej stronie pojawiła się grafika, przedstawiająca najprawdopodobniej YotaPhone 3, dzięki czemu dostaliśmy mgliste wskazówki odnośnie tego, czego się spodziewać pod względem wizualnym.

Nie ma tego wiele, ale już na pierwszy rzut oka rzuca się fakt, że smartfon ma zupełnie inną bryłę niż YotaPhone 2. Jest on płaski po obu stronach, również na tyle, a do tego wyraźnie prostokątny. Dla porównania, poprzednik ma charakterystyczną, „jajowatą” i wypukłą na pleckach obudowę. Według mnie to zmiana na plus i wydaje mi się, że wielu użytkowników doceni klasyczne piękno tego urządzenia.

Aktualizacja do Androida Marshmallow dla YotaPhone 2

Przy okazji warto także dodać, że producent udostępnił pod koniec marca (naprawdę) długo wyczekiwaną aktualizację do Androida Marshmallow dla YotaPhone 2. Szczególnie, że od ponad pół roku na rynku dostępny jest już Android Nougat. Nie wiadomo jednak, czy użytkownicy tego modelu otrzymają również update do tej wersji systemu.

Aby pobrać ręcznie (jeżeli nie wyskoczyła do tej pory automatyczna informacja) Androida Marshmallow na swój YotaPhone 2, należy wejść w Ustawienia, a następnie Aktualizacje systemuSprawdź teraz. Trzeba też wcześniej się upewnić, że wskaźnik naładowania baterii pokazuje co najmniej 25%. Zalecane jest także połączenie z siecią Wi-Fi, ponieważ paczka z nową wersją systemu trochę waży.

Aktualizacja do Androida Marshmallow dla YotaPhone 2

Źródło: YotaPhone dzięki GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona