Przedsprzedaż flagowego smartfona Sony. Xperia 1 w zestawie z genialnymi słuchawkami bezprzewodowymi

Dziś rusza przedsprzedaż Xperii 1, czyli najważniejszego smartfona Sony tego roku. Wszyscy ci, którzy zdecydują się na zakup w ciągu najbliższego tygodnia, dostaną w prezencie słuchawki ze znakomitym systemem wyciszania szumów – Sony WH-1000XM3.

Cena tego zestawu to 4399 zł. Promocja trwa od 31 maja do 7 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania zapasów. Po zakończeniu się przedsprzedaży, Xperia 1 będzie dostępna w regularnej sprzedaży w cenie 3999 zł.

Biorąc pod uwagę, że za słuchawki WH-1000XM3 trzeba zapłacić w salonach Sony Centre 1499 złotych, można dokonać kalkulacji, z której wynikałoby, że na przedsprzedaży oszczędzamy jakieś 1100 złotych. Oczywiście to dość duże uproszczenie, przy założeniu, że słuchawki odsprzedalibyśmy w salonowej cenie zaraz po zakupie smartfona lub w scenariuszu, gdzie i tak zamierzaliśmy kupić telefon oraz słuchawki.

Ciekawe, czy wyświetlacz 4K OLED HDR w rozmiarze 6.5″, o kinowych proporcjach 21:9 i potrójny aparat z możliwością fotografowania z szybkością do 10 klatek na sekundę, będzie w stanie przekonać potencjalnych klientów do zakupu Xperii 1.

Sony WH-1000XM3 – japońska wizja ciszy absolutnej (recenzja)

Smartfony wraz ze słuchawkami można zamówić w sklepie internetowym Media Expert, w Oficjalnym Sklepie Sony Mobile prowadzonym na platformie Allegro.pl przez M-point oraz w 23 salonach Sony Centre i sklepie internetowym www.scentre.pl.

Regulamin promocji znajdziecie na blogu Sony Mobile.

Sony stawia wszystko na kinową kartę: nowe smartfony z ekranami 21:9

źródło: informacja prasowa