Razer Phone 2 (fot. Razer)

Ruszyła przedsprzedaż gamingowego Razer Phone 2. Zamówicie go tylko w jednym miejscu

Razer Phone jest jedynym smartfonem dla graczy, którego bez problemu można było kupić w Polsce. Pozostałe trzeba albo ściągać z Chin, albo w ogóle nie da się ich zamówić do Polski. Rok od premiery tego modelu jednak już minął i niedawno producent zaprezentował Razer Phone 2, a dziś ruszyła jego przedsprzedaż w naszym kraju. Zapewne nie zdziwi Was, u kogo jest dostępny na wyłączność.

Pomimo że za Razer Phone 2 stoi prawdziwy gigant, którego specjalnością jest sprzęt dla graczy, to jego smartfon mimo wszystko jest niszową propozycją, ponieważ przeciętny klient z pewnością go nie kupi. Z tego też zapewne wynika jego ograniczona dostępność, chociaż i tak w ogóle dobrze, że bez większego wysiłku da się go kupić w oficjalnej polskiej dystrybucji.

Kto śledził losy Razer Phone, zapewne pamięta, że dało się go kupić tylko w jednym miejscu – w Play. Nie inaczej jest w przypadku Razer Phone 2, ponieważ i jego Fioletowy ma na wyłączność. Polską cenę nowego modelu poznaliśmy już podczas jego premiery, więc nie powinna Was zaskoczyć informacja, że smartfon kosztuje 3699 złotych.

Dla przypomnienia, za Razer Phone trzeba było na początku zapłacić 3199 złotych, czyli aż o 500 złotych mniej. Wzrost ceny jest więc naprawdę zauważalny. Razer Phone 2 dostępny jest jednak również w ofertach z abonamentem (dokładna rozpiska na podlinkowanym w źródle Blogu Play), więc zainteresowani nie muszą od razu wykładać na niego 3699 złotych. Ewentualnie mogą kupić też ten smartfon w dziesięciu nieoprocentowanych ratach po 369,90 złotych każda (czyli tzw. ratach 0%).

Przedsprzedaż Razer Phone 2 nie potrwa jednak długo – wysyłka zamówionych smartfonów rozpocznie się 31 października 2018 roku, a więc już w przyszłym tygodniu.

Grupa docelowa zapewne doskonale zna specyfikację Razer Phone 2. Jeśli ktoś natomiast chciałby sobie ją przypomnieć, to odsyłam go do >artykułu z premiery ze wszystkimi informacjami na temat tego modelu<.

Źródło: Blog Play, Razer