Przedsprzedaż Galaxy S9 i Galaxy S9+ w Korei Południowej podobno idzie gorzej niż oczekiwano | Tabletowo.pl

Przedsprzedaż Galaxy S9 i Galaxy S9+ w Korei Południowej podobno idzie gorzej niż oczekiwano

Dołącz do dyskusji 0

Samsung ostatnimi laty buduje wokół swoich urządzeń atmosferę, którą można by porównać do emejzingu serwowanego przez giganta z Cupertino. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, bowiem flagowe galaktyki to naprawdę świetne smartfony, których wyniki sprzedażowe są na ogół kosmicznie dobre. Okazuje się jednak, że przedsprzedaż Galaxy S9 i Galaxy S9+ w Korei Południowej nie idzie tak dobrze, jak oczekiwałby tego producent.

Jeszcze zanim Samsung Galaxy S9 został zaprezentowany, użytkownicy internetu nie wypowiadali się o urządzeniu zbyt pochlebnie. Najczęściej zarzucano mu niewielkie zmiany w porównaniu do es-ósemki, które przekładają się na nieopłacalność wymiany zeszłorocznego flagowca. Oczywiście nie zawsze przekłada się to na wyniki sprzedażowe, jednak na ten moment zainteresowanie najnowszą galaktyką jest rzeczywiście niskie.

Jeden z komentarzy, jakie ukazały się na Tabletowo w temacie Galaxy S9. A jest wiele podobnych ;)

Dosłownie chwilę temu, bo 28 lutego 2018 roku, Samsung rozpoczął przedsprzedaż swoich najnowszych smartfonów w Korei Południowej. Badacze rynku spostrzegli, że zainteresowanie zarówno wersją zwykłą, jak i tą z plusem, jest dosyć niskie. Chociaż niskie to może nie najlepsze słowo – poniżej oczekiwań producenta. Ale na pewno nie ma się czym chwalić, bo…

Trudno jednak stwierdzić, jak wyniki przedsprzedaży w ojczyźnie wpłyną na ogólne przyjęcie się modelu na rynku – przecież w tym przypadku działa wiele czynników. Zastanawia również to, że podobnie niską popularnością w Korei Południowej cieszy się przedsprzedaż LG V30S ThinQ (którego zresztą omówiliśmy wraz z Jarosławem Bukowskim w ramach ostatniego hehTecha). Cóż, niektórzy twierdzą, że oba wspomniane smartfony to odgrzewane kotlety, może stąd to zimne przyjęcie? ;)

Na ten moment nie możemy jeszcze wydawać jednoznacznych osądów. To dopiero początek przedsprzedaży es-dziewiątek i słupki sprzedażowe mogą jeszcze (za)skoczyć. Prawdopodobnie właśnie o tym marzy teraz producent, bowiem zgodnie z oczekiwaniami, Galaxy S9 i Galaxy S9+ powinny sprzedawać się lepiej niż ich bezpośredni poprzednicy.

Polecamy również:

Samsung Galaxy S9+ to ulepszony aparat, super slow motion i wiele więcej – nasze pierwsze wrażenia

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ vs Galaxy S8 i Galaxy S8+ – porównanie parametrów

źródło: SamMobile

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona