Przedsprzedaż Razer Edge Pro wstrzymana. Tablet dla graczy wyprzedany

Reklama

Pierwszego marca ruszyła przedsprzedaż tabletu dla graczy, Razer Edge Pro, a już dziś producent zmuszony był ją wstrzymać, gdyż zainteresowanie urządzeniem przeszło wszelkie oczekiwania. Min-Liang Tan, CEO Razera, napisał na Facebooku:

Zmuszeni byliśmy przestać przyjmować zamówienia przedpremierowe na tablet Razer Edge Pro, ponieważ ich liczba przekroczyła przewidywane możliwości produkcyjne (cały nakład na kilka kolejnych miesięcy został wyprzedany). Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby wznowić produkcję, prosimy zatem o wyrozumiałość. Postaramy się wyprodukować więcej egzemplarzy w nadchodzących miesiącach. Bądźcie cierpliwi.

Zainteresowanym wersją Pro nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie została podana dokładna data wznowienia przedsprzedaży. Dla przypomnienia, bogatsza wersja została wyposażona w procesor Intel Core i7 i 128 i dysk SSD 256GB. Zależnie od pojemności dysku możemy ją nabyć za 1299 dolarów bądź 1499 dolarów. Za uboższą wersję przyjdzie nam zapłacić 999 dolarów, a w zamian dostaniemy tablet z procesorem Intel Core i5 i dyskiem SSD o pojemności 64 GB. Wersja podstawowa tabletu nadal znajduje się w sprzedaży.

ź: Cnet, strona producenta