W końcu! Wiemy, kiedy ruszy przedsprzedaż LG V30 w Polsce | Tabletowo.pl

W końcu! Wiemy, kiedy ruszy przedsprzedaż LG V30 w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Czekaliśmy na tę informacje od dnia premiery, czyli od 31 sierpnia. I dziś, siedem tygodni później, w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy ruszy przedsprzedaż LG V30 w Polsce. Już teraz zdradzę, że jeszcze „chwilę” trzeba będzie jednak poczekać.

Co ciekawe, informację o dacie rozpoczęcia przedsprzedaży nie podał polski oddział LG, tylko sklep RTV Euro AGD. Producent cały czas na ten temat milczy i nie ukrywam, że stało się to naprawdę irytujące – no bo w końcu ileż można czekać? Co prawda smartfon pojawił się na >oficjalnej stronie LG<, ale nie ma nic napisane o jego dostępności – jedynie krótkie „już wkrótce”, czyli tyle, co nic.

Bez łaski LG i dzięki sklepowi RTV Euro AGD dowiedzieliśmy się w końcu, że przedsprzedaż LG V30 rozpocznie się… 8 listopada, czyli za dwa i pół tygodnia. Nie wiem, jak dużo ostało się zainteresowanych tym modelem, ale podejrzewam, że takim zapaleńcom nie zrobi to już żadnej różnicy. Śmieszne jest jednak mimo wszystko to, że smartfon trafi na polski rynek dziesięć tygodni po oficjalnej premierze, co w moim osobistym mniemaniu jest jakimś totalnym nieporozumieniem. Szczególnie, że do tej pory odnosiłem wrażenie, że LG lubi Polskę. Wszakże to na przykład właśnie u nas po raz pierwszy zapowiedziano rychłą premierę LG Q6.

Jako że cena LG V30 może być bardzo wysoka i w najmniej optymistycznym scenariuszu sięgnąć poziomu nawet 3999 złotych, producent przygotował na zachętę gadżet o wartości 1300 złotych. Nie wiadomo jednak, co to będzie – tego sklep już nie chciał zdradzić. Ja osobiście obstawiam jakieś wypasione słuchawki – w końcu to „multimedialny” smartfon, dla użytkowników o wysokich wymaganiach.

RTV Euro AGD zdradził również, że wysyłka zamówionych w przedsprzedaży LG V30 rozpocznie się 23 listopada, czyli po dwóch tygodniach od jej rozpoczęcia.

fot. @kacperski777

Zapytam, chociaż się boję: ktoś z Was przymierza się do zakupu LG V30? Albo zna kogoś takiego? Przy okazji dodam, że według informacji na >oficjalnej stronie LG<, w Polsce pojawią się dwie wersje kolorystyczne: niebieska i srebrna (obie z czarnym przodem).

Polecamy również:

LG zaczęło się naprawdę cenić – LG V30 może kosztować w Polsce tyle samo, co Samsung Galaxy S8+

Dzięki Marcin za info i screena!

Źródło: @kacperski777

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona