Nie czekaj już na dzisiejszą przedsprzedaż LG V30 w Polsce – przesunięto ją na drugą połowę listopada

Zbierzmy fakty: LG V30 to nowy flagowiec LG. 31 sierpnia miała miejsce uroczysta prezentacja smartfonu w Berlinie. Niestety nie było nam wtedy dane usłyszeć informacji o dacie wprowadzenia tego smartfonu do Europy. Dziś, po ponad 2 miesiącach od premiery, miała się rozpocząć jego przedsprzedaż w Polsce, jednak niestety, to się nie wydarzy. Nie dziś.

Reklama

W drugiej połowie października sklep RTV Euro AGD umieścił na swojej stronie informację, że 8 listopada rozpocznie się przedsprzedaż LG V30. Dodatkowo do zestawów z telefonem miał być dorzucany wartościowy prezent.

Niestety, zarówno na przedsprzedaż, jak i na prezent, trzeba będzie jeszcze poczekać.

Zainteresowani, którzy zapisali się na newsletter dotyczący przedsprzedaży LG V30 w Polsce, otrzymali powyższą wiadomość, z której wynika, że LG przesunęło termin jej rozpoczęcia. Zgodnie z informacją, smartfon będzie można kupić od 17 listopada.

Nie jest to widzimisię sklepu, a ewidentna ingerencja ze strony producenta. Co się stało? LG nie wyprodukowało wystarczającej liczby sztuk smartfonu? Opóźni się transport tego modelu do magazynów? Producent czeka na korzystniejszy moment rozpoczęcia sprzedaży? Teoretycznie najbardziej sensowne jest sprzedawanie urządzenia wtedy, gdy pamięć o nim jeszcze żywa. A w wypadku LG V30 czas powoli zaciera wspomnienia z premiery flagowca, która odbyła się końcem wakacji…

 

dzięki za info Marcin!