Przedsprzedaż i oficjalne dane na temat HTC One M9 - wszystkie informacje w czterech punktach | Tabletowo.pl

Przedsprzedaż i oficjalne dane na temat HTC One M9 – wszystkie informacje w czterech punktach

Dołącz do dyskusji 0

Od wielu miesięcy w sieci możemy znaleźć wiele danych na temat następcy HTC One M8. Zdjęcia, domniemane specyfikacje i inne tego typu informacje często zdarzają się być trafne, ale jednak najbezpieczniej z osądem poczekać na oficjalne materiały. Dziś poznaliśmy wszystkie informacje na temat HTC One M9.

Po pierwsze – cena

Niemiecki sklep CyberPort rozpoczął właśnie przedsprzedaż tego modelu w cenie 750 euro. Co ciekawe, w ofercie możemy przeczytać, że M9 już niebawem będzie dostępny w sprzedaży operatorskiej, udostępnione zostały nawet przewidywane ceny z abonamentem.

M9 operator

Wysyłka urządzeń prawdopodobnie rozpocznie się dziewiątego kwietnia. Kiedy zatem oficjalna premiera?

m9 oferta

Po drugie – data premiery

Na to pytanie potrafimy również odpowiedzieć. Premiera HTC M9 nastąpi na konferencji tajwańskiego producenta w trakcie trwania barcelońskich targów Mobile World Congress 2015, które odbędą się już drugiego marca, czyli za dziewięć dni.

MWC

Po trzecie – specyfikacja

HTC M9 ma zostać wyposażony w pięciocalowy ekran pracujący z rozdzielczością Full HD (1920 x 1080 px), ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 810 2,0 GHz, trzy gigabajny pamięci operacyjnej RAM oraz 32GB pamięci na pliki. Oczywiście ostatnią wartość możemy rozszerzyć o kolejne 128GB za pomocą karty microSD.

Jeśli jesteście fanami fotografii mobilnej zainteresować powinien Was fakt, iż nowy HTC One wyposażony zostanie w aparat z matrycą BSI 20-megapikseli z autofokusem.  (Warto tutaj wyjaśnić, iż matryce BSI wykorzystują szczególne rozmieszczenie światłoczułych elementów w celu zwiększenia ilości światła pochłanianego, a tym samym poprawienia doświetlenia i jakości zdjęcia. ~ Wikipedia). Przednia kamera posiada matryca 4-megapiksele.

Ponadto nowa „jedynka” wyposażona będzie w łączność WiFi, Bluetooth 4.1, NFC, DLNA oraz LTE, a o względnie długi czas pracy na jednym naładowaniu ma zadbać bateria o pojemności 2900 mAh. Całość pracować będzie pod kontrolą Androida 5.0 z HTC Sense 7.

Po czwarte – wygląd

Wymiary tego smartfonu to 144,6 mm x 69,7 mm x 9,61 mm, a waga wynosi 157,5 gramów, czyli wiele w przypadku tych właściwości względem poprzednika się nie zmieniło. Trochę lżejszy, trochę grubszy, nic więcej. Wygląd również nie jest specjalnie rewolucyjny, zresztą, zobaczcie sami. Trzeba również wspomnieć, że urządzenie prawdopodobnie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: stalowoszarym i złotosrebrnym.

Warto wspomnieć, iż slogan tego urządzenia brzmi: Masz tylko jedno życie. Pokaż swój styl.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona