Przedsprzedaż biletów na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło – na razie tylko przez Allegro

Allegro powitało w swoich szeregach kolejną firmę. Wykupując udziały platformy eBilet Polska, rozpoczęło z nią współpracę, czego owocem jest pierwsze przedsięwzięcie w postaci przedsprzedaży biletów na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Czasowo bilety będą dostępne tylko dla klientów Allegro.

Prezes Allegro, Francois Nuyts, wypowiada się na temat zakupu eBilet Polska w następujący sposób:

Reklama

„Jestem niezwykle zadowolony witając eBilet Polska w rodzinie Allegro. Dzięki współpracy bilety na tysiące wspaniałych występów, koncertów i innych wydarzeń będą dostępne dla klientów Allegro na wyciągnięcie ręki. Naszym wspólnym celem jest dodanie do najszerszego wyboru towarów dostępnych on-line także najbogatszej oferty najlepszych przeżyć.”

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya odbędzie się 28 września 2019 r. na PGE Narodowym. Będzie to jedyny koncert, który zagra Dawid Podsiadło do końca tego roku. Podobnie jest w wypadku Taco Hemingwaya. Allegro oferuje swoim klientom pierwszeństwo w zakupie biletów na to wydarzenie.

15 maja klienci Allegro Smart!, a 16 maja wszyscy pozostali klienci Allegro na tej stronie będą mogli kupić w przedsprzedaży bilety na wspomniany koncert, już teraz określany jako kulturalne wydarzenie roku. Bilety na poprzednie występy artystów rozeszły się w rekordowo krótkim czasie, więc przedsprzedaż Allegro będzie pewnie dla niektórych okazją do „zaklepania” sobie miejscówek wcześniej od innych.

Dzięki współpracy z platformą eBilet, na Allegro pojawiła się nowa kategoria produktowa, dzięki której użytkownicy serwisu będą mogli łatwo odnaleźć bilety na wydarzenia i dokonać ich zakupu używając danych logowania i metod płatności z Allegro.

Sprzedaż biletów rusza już niebawem. Więcej informacji znajdziecie na stronie Allegro.

źródło: materiały prasowe