Przeciekło promocyjne wideo Acera Iconia Tab A200 - Tabletowo.pl

Przeciekło promocyjne wideo Acera Iconia Tab A200

Tabletowo.pl Przeciekło promocyjne wideo Acera Iconia Tab A200 Nowości

Ostatnie kilka tygodni należy do przecieków dotyczących niezapowiedzianego jak dotąd tabletu Acera, modelu Iconia Tab A200. Widzieliśmy pierwsze zdjęcie urządzenia, dowiedzieliśmy się, że przeszło już przez ręce FCC oraz że ma kosztować ok. 300 euro, a dziś do sieci przeciekło wideo promocyjne z Acerem Iconia Tab A200 w roli głównej.

Urządzenie, jak przystało na tablet internetowy, zostało przedstawione jako świetny sposób do konsumowania multimedialnych treści i dzielenia się nimi. Parametry techniczne wciąż nie są oficjalnie znane, aczkolwiek z ostatnich wieści możemy na jego temat sporo wywnioskować.

Będzie to kolejny tablet pracujący dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Tegra 2, a na jego pokładzie nie powinno zabraknąć portu USB, slotu kart microSD, WiFi, Bluetooth oraz kamerki. Model ma zostać wyposażony w 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a działać ma w oparciu o Androida – nie wiadomo w której wersji, aczkolwiek nawet jeśli 3.x Honeycomb, to raczej z możliwością aktualizacji do Ice Cream Sandwich.

Najprawdopodobniej na rynku pojawiają się dwie wersje modelu: Iconia Tab A200 z WiFi oraz Iconia Tab A201 z 3G. Na chwilę obecną jednak musimy się zadowolić informacjami, jakie posiadamy do tej pory, a – niestety – jest ich niewiele.

Kiedy premiera? Być może podczas styczniowych targów CES 2012 w Las Vegas lub miesiąc później na MWC 2012 w Barcelonie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona