Duże przeceny na całe uniwersum Wiedźmina na Steam – obniżki nawet do 85%

Czy jest na sali ktoś, kto jeszcze nie grał w Wiedźmina? Trudno będzie znaleźć kogoś takiego w Polsce, ale mimo to – spróbuję! Na Steam właśnie przeceniono gry z uniwersum Wiedźmina, a obniżki sięgają nawet 85%. Dołączono do tego ciekawe pakiety, którymi zdecydowanie warto się zainteresować. Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie grałeś w pierwszą, drugą lub trzecią część, to masz ku temu niebywałą okazję.

Najbardziej opłacalne są różnego rodzaju zestawy i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Bundle-pack składający się z trzech części gry o Wiedźminie, kosztuje raptem 36 zł, więc wychodzi po 12 zł od sztuki. Propozycje znajdziemy przy wyborze którejkolwiek z gier, a oferta dostosuje się do zawartości naszej biblioteki. Ja posiadam już część pierwszą na Steam, więc dwójkę i trójkę mogę nabyć za 32,38 zł, oszczędzając, bagatela, aż 77%!

Reklama

Gdyby tego było mało, pierwszą (chyba najbardziej klimatyczną) odsłonę serii możemy kupić za jedyne 4,49 zł, a drugą za 5,99 zł. W ofercie znajdziemy też część trzecią w zestawie ze wszystkimi dodatkami za 44,99 zł, lub same rozszerzenia za 39,99 zł (co jest kompletnie nieopłacalne).

No to jak będzie? Robimy interes?

Dla fanów uniwersum w ofercie znalazła się także obniżka na grę przygodową, czyli cyfrową adaptację planszówki o nazwie The Witcher: Adventure Game, którą kupimy za 5,99 zł. Nie mogło zabraknąć obniżki także na najnowszą odsłonę serii – Thronebreaker: The Witcher Tales, wyceniony na 74,99 zł, czyli z 25% promocją. Co istotne – przeceny potrwają tylko do 14 kwietnia.

Z dziennikarskiego obowiązku muszę tutaj wspomnieć, że Thronebreaker (albo inaczej Wojny Krwi: Wiedźmińskie Opowieści) został odebrany bardzo pozytywnie, uzyskując od użytkowników Steam średnią ocen w wysokości 91%. Gra charakteryzuje się kapitalną, ręcznie malowaną oprawą graficzną, świetną, wciągającą fabułą i znakomicie zrealizowanymi postaciami. Znajdziemy tu wszystko, czego nam potrzeba – epickie bitwy karciane, rozbudowaną eksplorację i unikatowe zagadki.

Wojny Krwi powinny zagwarantować blisko 30 godzin rozgrywki, pełnej zwrotów akcji, licznych decyzji i idących za nimi, srogich konsekwencji. To dojrzała, konkretna opowieść dla fanów Wiedźmina, choć sam Geralt nie jest główną postacią. Historia skupia się wokół wojowniczki Meve, władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Co szczególnie istotne, Wiedźmińskie Opowieści mają aż 20 różnych zakończeń.

Warto!

Jeżeli jeszcze nie spróbowaliście, być może jest ku temu wspaniała okazja. Rzućcie okiem na te promocje i podzielcie się w komentarzach, czy Wiedźmin dalej wzbudza w was pewną ekscytację, czy to już niesmaczny, odgrzewany kotlet. Wiedźmin 3 został najlepiej ocenianą grą przez graczy w historii serwisu Metacritic i zdobył aż 251 nagród „Gry Roku” i 800 nagród ogólnie. Żadna inna produkcja nie zdobyła tylu wyróżnień w całej historii naszej branży. Trzeba przyznać, że CDP stworzyło niezwykłą opowieść, która do dziś elektryzuje graczy z całego świata.