Prototypowy tablet Fujitsu znów w blasku fleszy (wideo) - Tabletowo.pl

Prototypowy tablet Fujitsu znów w blasku fleszy (wideo)

Tabletowo.pl Prototypowy tablet Fujitsu znów w blasku fleszy (wideo) Nowości

Na czerwcowych targach CEATEC na stoisku firmy Fujitsu można było znaleźć dwa prototypowe tablety internetowe. Jednego z nich producent postanowił pokazać na kolejnym spotkaniu branżowym. Niestety, wciąż nie był on dostępny dla dziennikarzy (by móc zobaczyć jak działa). Co więcej, w dalszym ciągu jego specyfikacja nie została ujawniona.

Jedyne co wiemy na temat tego urządzenia to fakt, iż posiada 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy o nieznanej rozdzielczości i pracuje pod kontrolą Windows 7. Możemy się domyślać, że na jego pokładzie znalazło się miejsce dla wydajnego procesora o częstotliwości taktowania pewnie koło 1GHz, WiFi oraz aparatu.

Wciąż nie wiadomo kiedy Fujitsu zdecyduje się oficjalnie zaprezentować powyższy model (jak i ten z targów CEATEC). Prawdopodobnie możemy się spodziewać ich premiery dopiero w 2011 roku.

Tabletowo.pl Prototypowy tablet Fujitsu znów w blasku fleszy (wideo) Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona