Prototypowa Toshiba AT270 z ekranem 7,7" i Tegrą 3 - miłe zaskoczenie (update: wideo) - Tabletowo.pl

Prototypowa Toshiba AT270 z ekranem 7,7″ i Tegrą 3 – miłe zaskoczenie (update: wideo)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Prototypowa Toshiba AT270 z ekranem 7,7" i Tegrą 3 - miłe zaskoczenie (update: wideo) Nowości Toshiba

Kto czytał napisaną przeze mnie zapowiedź targów MWC 2012, ten doskonale wie, że nowego tabletu po Toshibie się nie spodziewałam. Oczekiwałam nowości od HTC i Sony – obie firmy mnie zawiodły, przez co w przeddzień rozpoczęcia MWC 2012 (wtedy to właśnie miały miejsce konferencje wspomnianych firm), miałam niezbyt ciekawy humor i byłam zawiedziona. Zmieniło się to dziś – najpierw uśmiech na mojej twarzy wywołał telefon Nokia Pure View z aparatem 41 Mpix (nie, nie zapomniałam przecinka :)), później słuchawka w stylusie dołączanym do Asusa Padfone, a po powrocie z targowego maratonu – tabletowa nowość od Toshiby mimo tego, że jest to jeszcze prototyp, który nie został oficjalnie zaprezentowany przez producenta wraz z ogłoszeniem pełnej listy parametrów technicznych, dostępności i spodziewanej ceny. Okazało się bowiem, że na stoisku Nvidii znalazła swe miejsce Toshiba AT270, która umknęła naszej uwadze – nie na długo – jutro do niej wrócimy, by przygotować odpowiednie materiały.

Toshiba AT270 to urządzenie wpisujące się w trend rozwoju rynku tabletów, który ostatnio zostaje opanowany przez tablety z czterordzeniową Tegrą 3 – nie bez powodu model ten można znaleźć na zielonym stoisku w jednej z hal targowych. Ale procesor to oczywiście nie wszystko.

Z informacji, które udało nam się uzyskać do tej pory wiadomo, że najnowszy tablet Toshiby zostanie wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 7,7″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz Androida w najnowszej wersji, czyli 4.0 Ice Cream Sandwich. Na pokładzie znajdziemy także kamerę internetową, aparat, slot kart microSD, jack 3.5 mm oraz USB.

Pamiętacie prototypowy tablet Toshiby z ekranem 7,7″ pokazany na CES 2012 za szkłem? No, to już mamy odpowiedź co to było: Toshiba AT270. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na temat tego modelu, ale zanim je otrzymamy (bo pewnie będziemy musieli trochę poczekać) jutro opublikujemy zdjęcia i wideo z tym tabletem w roli głównej.

źródło, źródło

UPDATE: wideo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona