Prototyp ultracienkiego tabletu od Asusa (wideo)

Reklama

Temat tabletów będzie na pierwszym planie jeszcze przez kilka tygodni. Szkoda, że stało się to za sprawą słabego iPada. Jest wiele urządzeń, które są od niego po prostu lepsze. Na pewno jednym z takich gadżetów będzie ultracienki tablet produkcji firmy Asus.

Po zaprezentowaniu dwóch nowych modeli z serii Eee Pad chyba nikt nie spodziewał się, że tajwański producent pokaże coś jeszcze. Okazało się jednak, że najlepsze zatrzymali na późniejszą okazję. Chodzi o nowy, zdecydowanie ładniejszy tablet. Jego największą zaletą ma być mobilność. Gadżet jest bardzo cienki, a przez to również lekki.

Niewiele wiadomo na jego temat. Na pewno będzie działać na systemie operacyjnym Microsoft Windows 7. Poza tym, będzie wyposażony w port USB oraz jack 3,5 mm. Oczywistą oczywistością jest to, że wyświetlacz będzie dotykowy. Myślę, że w ciemno można też stawiać na to, że obsługuje technologię multitouch.

Tablet został zauważony na jednym ze stoisk. Możliwe, że Asus pokaże go oficjalnie na jednej ze zorganizowanych konferencji.

HomeLab