Prototyp elastyczngo tabletu na wideo - Tabletowo.pl
Ważne

Prototyp elastyczngo tabletu na wideo

Tabletowo.pl Prototyp elastyczngo tabletu na wideo Ciekawostki Nowości

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo cieszę się, że przyszło mi żyć w XXI wieku (choć chętnie cofnęłabym się na trochę do średniowiecza ;)). Wszelkie nowinki technologiczne mamy na wyciągnięcie ręki i z wielkim zainteresowaniem możemy obserwować rozwój mobilnego rynku. Ostatnio coraz więcej mówi się na temat giętkich wyświetlaczy… Ale po co mówić, skoro można działać? I tak oto mogę przedstawić Wam prototyp elastycznego tabletu.

Plastic Logic, Intel i Uniwersytet Królowej (Queen’s University) połączyli siły i stworzyli prototyp bardzo interesującego urządzenia. Jest nim elastyczny tablet z 10,7-calowym wyświetlaczem i procesorem Intel Core i5.

Możliwości prototypu przedstawiają się nad wyraz ciekawie. W bardzo prosty sposób można dołączyć zdjęcie do wiadomości e-mail przez dotknięcie jednego ekranu drugim, przejść do następnej strony książki przez zgięcie ekranu w danym rogu czy powiększyć obszar roboczy przez zetknięcie krawędzi dwóch ekranów. Wszystko to zaobserwować na poniższym wideo:

Trzymam kciuki za dalszy rozwój projektu!

Tabletowo.pl Prototyp elastyczngo tabletu na wideo Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Prototyp elastyczngo tabletu na wideo Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Prototyp elastyczngo tabletu na wideo Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Prototyp elastyczngo tabletu na wideo Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl Prototyp elastyczngo tabletu na wideo Ciekawostki Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona