jedenaste urodziny GOG.com
11. urodziny GOG.com

Zniżki i promocje na gry z okazji 11. urodzin GOG.com

Największa platforma sprzedaży gier bez DRM świętuje swoje jedenaste urodziny. Z tej okazji, przez kilka następnych dni możecie skorzystać z promocji i nabyć wiele gier w obniżonych cenach.

Trudno uwierzyć, że GOG.com jest na rynku już 11 lat. Z okazji 11. urodzin platformy możecie nabyć na niej nie tylko stare, wszystkim znane gry, ale i najnowsze odsłony popularnych serii. Na dodatek po zakupie nie trzeba się przejmować tym, że kiedyś utracimy dostęp do naszej biblioteki (ponieważ możemy ściągnąć i zachować instalator gry na zawsze), czy też tym, że program typu DENUVO negatywnie wpłynie na wydajność naszego PC.

Reklama

Na platformę zostało dodanych 5 nowych gier, z których większą część możemy kupić w obniżonej cenie. Są to: XIII (gra, która kiedyś była już dostępna na GOG-u, ale w 2012 roku została z niego usunięta), DUSK (-25%), Chasm (-35%), Mars: War Logs (-75%) i The Technomancer (-65%).

Spośród takiej ilości przecen każdy powinien znaleźć coś dla siebie / własne

Zespół GOG-a został zapytany o ulubione tytuły. Dzięki temu, na podstawie jego rekomendacji, sporządzono listę gier w obniżonych cenach. Najpopularniejsze z nich to: The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition (-70%), Pathfinder: Kingmaker (-50%), Kingdom Come: Deliverance (-50%), Dead Cells (-33%), Stardew Valley (-25%), Hollow Knight (-40%), Heroes of Might and Magic 3: Complete (-75%), Gothic (-75%), Dungeon Keeper 2 (-75%), Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (-66%), The Mystery of the Druids (-75%).

Mimo problemów finansowych w przeszłości widać, że GOG nadal daje sobie radę. Ciągłe promocje, niedawna premiera GOG Galaxy i przygotowania jego wersji 2.0 łączącej launchery wszystkich producentów najprawdopodobniej jeszcze bardziej zwiększą popularność serwisu. Promocje na nowo wydane gry trwają do 10 października 15:00 czasu polskiego, podczas gdy te na gry wybrane przez pracowników do 7 października, również do godziny 15:00.

Źródło: GOG