Fani PlayStation, zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z okazji Days of Play w jednym miejscu!

Lato to ciężki okres dla portfela. W końcu wakacje i gofry nad polskim morzem potrafią zainkasować spore pokłady gotówki, ale nie jest to główne zmartwienie dla graczy. Najcieplejsza pora roku opiewa bowiem w cały szereg promocji, które tylko czają się na to, żeby położyć swoje łapska na naszych rezerwach bankowych. Na horyzoncie wisi gdzieś Steam Summer Sale, a tymczasem posiadacze konsol ze stajni Sony muszą walczyć z pokusą w postaci promocji z okazji Days of Play… a bitwa ta do najprostszych nie należy.

Days of Play to inicjatywa organizowana we współpracy z zaprzyjaźnionymi sklepami, która jest tak naprawdę połączeniem wielu wyprzedaży produktów powiązanych z PlayStation. Promocji podlegają konsole, gry oraz cały szereg różnych akcesoriów, a cała akcja ma trwać do 17 czerwca. Czasu na decyzję nie ma zatem specjalnie dużo, a trzeba przyznać, że jest się nad czym zastanawiać. Wszystkie okazje oczywiście rozstrzelono w wielu miejscach, dlatego też postanowiliśmy zebrać je w jednym wpisie, żebyście nie musieli marnować swojego czasu na błądzenie po czeluściach internetu. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany, oczywiście w miarę możliwości, tak, żeby specjalne promocje nie umknęły Waszej uwadze!

Specjalne edycje „Days of Play” konsoli PS4 dostępne w sprzedaży

Z okazji Days of Play będzie można natknąć się na limitowane edycje konsoli PS4 Slim z dyskiem o pojemności 1 TB. Wyróżnia się ona innym kolorem oraz wygrawerowanymi, charakterystycznymi dla marki PlayStation znakami krzyżyka, kółka, kwadratu oraz trójkąta w kolorze srebrnym. Cenę wersji ustanowiono na 1299 złotych i jest ona także dostępna u naszego partnera – Media Expert.

źródło: variety.com

PlayStation Plus na cały rok taniej

W wielu sklepach znajdziemy też tańsze kody na 12-miesięczny abonament PlayStation Plus. Ten pozwoli nam nie tylko grać po sieci w wiele produkcji ze stosownym trybem multiplayer, ale też „przywłaszczać” udostępniane co miesiąc tytuły i grać w nie tak długo, jak korzystamy z samego PS Plus. Cena podczas trwania Days of Play – 168 złotych; kody można nabyć również w Media Expert.

Pady do PlayStation 4 w promocyjnych cenach

Jeśli lubicie czasem zagrać partyjkę w FIFA 19 z kolegą lub wybić wspólnie hordy demonów w Diablo III, to niezbędnym akcesorium może się okazać dodatkowy kontroler DualShock 4. W promocji dostępne są pady w czerwonej, zielonej, niebieskiej oraz białej wersji kolorystycznej. Cena – 169 złotych.

źródło: argus.co.uk

 

Okazje na PS VR

Jeśli zastanawialiście się nad spróbowaniem wirtualnej rzeczywistości w zaciszu swojego mieszkania/domostwa, to możecie zainwestować spore pieniądze w odpowiednio mocarny komputer i stosowny headset, albo po prostu doposażyć swoje PS4 w hełm PS VR. Ten jest dostępny w Media Expert w cenie 849 złotych w wersji Starter Pack (z jedną grą) oraz za 999 złotych w zestawie z pięcioma produkcjami (są to DOOM VFR, The Elder Scrolls V Skyrim VR, VR Worlds oraz Wipeout Omega Collection).

Obniżki na wiele gier

Czymże byłaby konsola bez gier? Dlatego też z okazji Days of Play na przecenie znajdziemy mnóstwo produkcji w niskich cenach. To idealny moment na zapełnienie swojej biblioteczki tytułów na krótko przed startem sezonu ogórkowego. Taniej kupicie Spider-Mana (119 złotych), God of War (119 złotych), Days Gone (179 złotych) czy gry z kolekcji PlayStation Hits (a tu akurat ceny lubią się wahać). Po pudełkowe edycje odsyłamy oczywiście do Media Expert, ale to i tak nie wszystko w temacie Days of Play.

źródło: polygon.com

Sony udostępniło też masę okazji na PlayStation Store, gdzie zalecam udać się na własną rękę w celu sprawdzenia wszystkich promocji. Moje niekoniecznie czujne oko wybrało kilka ciekawych propozycji i są to:

Mamy nadzieję, że w gąszczu tych promocji z okazji Days of Play znajdziecie coś dla siebie, a jeśli już dokonacie jakiegoś zakupu, to pochwalcie się nim w komentarzach!

Pamiętajcie, że w Media Expert dostaniecie rabat w wysokości 10 złotych, jeśli zapiszecie się do newslettera. 

źródło grafiki głównej: kolekcjonerki.com