Promocje w Google Play: Majesty: Northern Expansion i Battery Widget Reborn - Tabletowo.pl

Promocje w Google Play: Majesty: Northern Expansion i Battery Widget Reborn

Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy dzień przynosi kolejne promocje. Tym razem są to dwa ciekawe programy: gra Majesty: Northern Expansion oraz widżet Battery Widget Reborn.

Majesty: Northern Expansion – myślę, że sam tytuł jest znany przez naprawdę wiele osób. Jak wiadomo, obecnie wiele starych gier otrzymuje swe odpowiedniki na urządzenia mobilne – tak jest i tym razem. Jest to gra z gatunku strategii. Co ciekawe otrzymała ona nagrodę za najlepszą grę na tablety – New York Times, maj 2011. W obecnej chwili można zakupić wspomniany program za 4,20 złotych, jeśli jesteście chętni, to wystarczy kliknąć tutaj, a przejdziecie do oferty.

Tabletowo.pl Promocje w Google Play: Majesty: Northern Expansion i Battery Widget Reborn Aplikacje Promocje

Battery Widget Reborn – sama nazwa tłumaczy niemal wszystko. Jak twierdzi programista przygotowujący aplikację, jest to „Nowy stylowy widżet baterii z zaawansowaną funkcjonalnością” – coś może w tym być, ponieważ jest on bardzo popularny w sklepie Google Play. Obecnie w nieznacznej przecenie, przez co można go zakupić za 4,99 złotych – jeśli chcecie przejść do oferty, to wystarczy kliknąć tutaj.

źródło: Google Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona