Promocje w Google Play: gry z serii Sonic, AVG AntiVirus Security PRO oraz SwiftKey Keyboard

Już od jakiegoś czasu można zaobserwować  pojawiającą się dużą ilość promocji w sklepie Google Play – jest to naprawdę dobry okres dla konsumentów, ponieważ możemy stać się posiadaczami wielu aplikacji za mniejszą cenę.

Dziś najwięcej promocji przygotował producent SEGA – przecenione zostały wszystkie gry z serii Sonic do poziomu 0,99 dolara. W ten sposób obniżki cen wahają się od 50 do nawet 80%! Więc jest to naprawdę dobra oferta. Osoby chętne do zakupu mogą wybierać spośród takich tytułów jak:

Kolejną aplikacją w promocji jest bardzo znana klawiatura na Androida – SwiftKey Tablet Keyboard. Nie ma co się dziwić popularności tej aplikacji – jest ona naprawdę wygodna w użyciu, dzięki wielu usprawnieniom. A to, że dziś dostępna jest w cenie o połowę niższej (2,99 złotych), sprawia, ze jest to jedna z lepszych ofert na rynku.

Ostatnią aplikacją w promocji jest AVG Antywirus PRO dla tabletów – dziś dostępny w 30% niższej cenie względem standardowej w wysokości 45 złotych. Tak więc możemy stać się posiadaczami tej aplikacji za 31,50 złotych. Oferta będzie ważna do godziny 10:00 dnia 14.07.2013, więc mamy trochę czasu na zastanowienie się przed zakupem.

źródło: Google Play