Promocje w Google Play: Audio Evolution Mobile i MeteoEarth

Dziś jest kolejna okazja dla łowców promocji. W sklepie Google Play pojawiły się dwie ciekawe propozycje: Audio Evolution Mobile i MeteoEarth – w znacznie obniżonych cenach.

Audio Evolution Mobile – jest aplikacją przygotowaną specjalnie dla osób, które zajmują się tworzeniem muzyki. Jak przekonuje deweloper, jest to najlepsza tego typu aplikacja na Androida. Jedynie czego wymaga to Androida w wersji minimum 2.2 oraz ekranu o rozdzielczości nie mniejszej niż 800 x 480 pikseli. Jeżeli chcecie próbować tworzyć własne „kawałki” czy zająć się edycją już dostępnej muzyki, to możecie stać się właścicielami tej aplikacji za 8,46 złotych (obniżka z 5,49 do 2 euro) – wystarczy kliknąć tutaj, a przejdziecie do oferty.

MeteoEarth – producent opisuje tą aplikację w ten sposób: „Aplikacja MeteoEarth została stworzona w oparciu o profesjonalne narzędzia używane na całym świecie przez stacje telewizyjne dla prezentacji pogody. Wykorzystuje najnowsze, nigdy wcześniej nieużywane w aplikacjach pogodowych techniki wideo po to aby grafika zapierała dech w piersiach i sprawiała, że pogoda dosłownie ożywa na ekranie”. W obecnej chwili program kosztuje 7,56 złotych, natomiast do oferty możecie przejść klikając tutaj.

źródło: Google Play