Promocje w App Store – Star Wars Journeys, The Amazing Spider-Man 2 i inne

W sklepach z aplikacjami obniżki i promocje zdarzają się często, czasami są tylko chwilowe i łatwo je przegapić. Obecnie pojawiło się parę przecen, w tym na tytuły moim zdaniem znane i ciekawe, dlatego też szybciutko i w kilku słowach donoszę Wam co możecie teraz kupić taniej na Wasze urządzenia od Apple (przy czym zaznaczam od razu, że nie biorę odpowiedzialności za płatności in apps – informuję jedynie o cenach samych aplikacji).

The Amazing Spider-Man 2 – kto dotąd nie próbował drugiej części gry z przygodami człowieka-pająka, może teraz nabyć ją tutaj za 0,89 euro. Cena została obniżona z 4.49 €.

Podobnie rzecz ma się także z Warhammer Guest, która również kosztować będzie teraz o 3,60 € mniej (z tego co widziałam, trzeba jednak sie przygotować na mikropłatności). Zainteresowanych odsyłam do sklepu.

Dla fanów Gwiezdnych Wojen również przygotowano czasową obniżkę z 4.49 € na 0.89 € w przypadku gry Star Wars Journeys: The Phantom Menace. Można ją znaleźć o tu.

Star Wars

Trochę więcej, bo 0,99 €, kosztuje teraz EMPIRE: The Deck Building Strategy Game – klasyczna strategia, w której budujemy i rozwijamy własne imperium. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Kto lubi gry typu pinball, może zainteresuje się darmową obecnie grą Pure Pinball. Do pobrania stąd.

Z okazji rocznicy istnienia, firma Score Studios udostępniła za darmo aplikację DMTools (zdjęcie poniżej, z lewej strony). Jest to program stworzony do zarządzania postaciami w grach (jak sami o nim napisali – designed by a dungeon master for dungeon masters). Zainteresowanych odsyłam do sklepu.

dm tools pics2mov

Natomiast fanów obróbki zdjęć być może ucieszy informacja, że za darmo teraz do ściągnięcia jest program Pics2Mov Pro – Slideshow (dotąd był w cenie 4,49 €). Zgodnie z opisem ma między innymi około 1400 projektów ramek i wspiera 285 rodzajów czcionek. Oferuje też 40 rodzajów filtrów, a przygotowane zdjęcia może zamienić na wideo. Program znajdziecie tutaj.