W zestawie taniej niż osobno: Samsung Galaxy S9+ ze smartwatchem Gear S3 Frontier | Tabletowo.pl

W zestawie taniej niż osobno: Samsung Galaxy S9+ ze smartwatchem Gear S3 Frontier

Dołącz do dyskusji 0

W sklepach pojawiły się nowe zestawy Samsunga dla tych, którzy poszukują flagowego smartfona i jednocześnie chcieliby znaleźć jakąś okazję na dobry smartwatch. W pakiecie sprzedawane są urządzenia Galaxy S9+ wraz z zegarkiem Gear S3 Frontier.

Wprowadzenie limitowanego zestawu Galaxy S9+ i Gear S3 Frontier jest kolejnym etapem kampanii marki Samsung, której ambasadorem jest Adam Nawałka. Nie da się o tym zapomnieć, gdyż zdjęcie selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej widnieje na pudełkach z promocyjnymi zestawami.

Zestaw dostępny jest u wybranych partnerów handlowych Samsunga, w tym w Media Expert. Cena? Jak czytamy w informacji prasowej PR-u Samsunga – „specjalna”.

Z pewnością nie jest to mało, jednak trzeba pamiętać o tym, że mamy tu do czynienia z zestawem dwóch stosunkowo drogich sprzętów mobilnych. Galaxy S9+ kosztuje 3995 złotych, zaś Gear S3 Frontier – 1199 zł. Kupując te urządzenia osobno, musielibyśmy za samodzielnie skompletowany zestaw zapłacić 5194 złote. A tutaj mamy do czynienia z ofertą tańszą o blisko 700 złotych.

Przy zakupie powyższego zestawu, prosta kalkulacja każe sądzić, że płacimy wtedy za smartwatcha niewiele ponad 500 złotych, co jest całkiem niezłą propozycją. Zestawy będą dostępne do 15 lipca, chyba że wcześniej skończy się ich zapas.

Dodatkowo, możemy skorzystać z innych obowiązujących promocji Samsunga, w tym tej, która umożliwia uzyskanie do 2000 złotych za sprzedaż starego smartfona (włącznie z gwarantowanymi 400 zł „dorzucanymi” do wyceny). Kupując w Media Expercie zyskujemy oprócz tego 300 złotych na kolejne zakupy, a w innych sklepach dostaniemy gratis lub za symboliczną złotówkę atrakcyjne gadżety.

Trzeba przemyśleć sprawę!

Kupujesz Samsunga Galaxy S9 lub S9+? Przyglądaj się bacznie ofertom – sklepy dorzucają do flagowców różne gratisy, w tym drona

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona