Fajna promocja: zapłać w Żabce lub Freshmarket BLIK-iem i kup dzięki temu batona lub chipsy za złotówkę

Żabkę i Freshmarket można spotkać niemal na każdym kroku – na terenie Polski otwartych jest już w sumie ponad 4900 sklepów tych sieci. To jednak dobrze, ponieważ dzięki najnowszej promocji klienci bez problemu kupią za jedyną złotówkę batona albo chipsy. Wystarczy, że zapłacą za zakupy BLIK-iem.

BLIK jest szalenie popularny w Polsce, lecz nadal mimo wszystko użytkownicy dość rzadko płacą tą metodą w sklepach za zakupy (w czwartym kwartale 2017 roku odnotowano 550 tysięcy transakcji, co stanowiło zaledwie 5% wszystkich, dokonanych przy pomocy BLIK-a). Statystyki mogą się jednak wkrótce poprawić, ponieważ od teraz klienci mogą płacić BLIK-iem w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. A warto to robić, gdyż można dzięki temu kupić batona lub chipsy za jedyną złotówkę.

Aby zapłacić BLIK-iem za zakupy w Żabce lub Freshmarket, należy mieć zainstalowną i aktywowaną aplikację swojego banku na smartfonie. W niektórych przypadkach trzeba też samodzielnie włączyć obsługę BLIK-a. Potem wystarczy już tylko przepisać wygenerowany, sześciocyfrowy kod na terminal płatniczy i zatwierdzić transakcję w aplikacji banku. Jeżeli płatność się powiedzie, klient otrzyma za każdym razem kupon, upoważniający go do kupienia batona lub chipsów za jedyną złotówkę.

Wśród produktów objętych promocją znajdują się: batony Mars, Snickers lub Twix o wadze 42 gramów oraz chipsy Lays Papryka lub Lays Zielona Cebulka o wadze 40 gramów. Oferta obowiązuje od 21 lutego do 20 marca 2018 roku lub do wyczerpania puli kuponów promocyjnych. Z kuponu można skorzystać we wszystkich sklepach Żabka i Freshmarket, ale nie później niż do 17 kwietnia 2018 roku.

Źródło: informacja prasowa