Promocja: pilot do komputera, świetny Tower Defense oraz wiele innych aplikacji za darmo! | Tabletowo.pl

Promocja: pilot do komputera, świetny Tower Defense oraz wiele innych aplikacji za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Promocje. Nie znam ani jednej osoby, która by ich unikała jak ognia. Warto jednak zaznaczyć, że ciekawe zniżki możemy znaleźć nie tylko w sklepach fizycznych, ale także w tych wirtualnych. W Sklepie Play aktualnie można za darmo lub z bardzo dużym rabatem dostać wiele świetnych programów.

WiFi Mouse Pro (klawiatura, gładzik)

Jest to prosta aplikacja, która umożliwia sterowanie komputerem z poziomu smartfona. Program pozwala na wygodne sterowanie nie tylko kursorem myszki i klawiaturą, ale również na stopowanie/puszczanie oraz przewijanie muzyki/filmów, przeglądanie plików komputera, czy nawet na wyłączenie maszyny. Aplikacja dekstopowa (którą można pobrać > z tej witryny<) współpracuje z Windowsem, MacOS oraz Linuxem.

Aplikacja normalnie kosztuje 20,99 złotych, jednak jeszcze przez następne dwa dni można ją pobrać całkowicie za darmo.

Pobierz aplikację z Google Play

Dungeon Defense

Dungeon Defense to gra typu Tower Defense, w której to za wszelką cenę musimy obronić swoje terytorium. W odróżnieniu od innych, podobnych gier, tutaj zamiast rozstawiać autonomiczne wojska, sami strzelamy naszą postacią. Tytuł ten jest dosyć ciekawy, bowiem nie nudzi się zbyt szybko, a do tego został zachowany w grafice, wzorowanej na grach z lat 90. Również podobieństwo do mojej ulubionej gry mobilnej – Defender II – sprawia, że podoba mi się on jeszcze bardziej.

Gra normalnie kosztuje 4,29 zł, ale przez następne sześć dni możemy ją pobrać całkowicie za darmo.

Pobierz aplikację z Google Play

Inne promocje

Chciałbym również zwrócić Waszą uwagę na inne, ciekawe gry i aplikacje, które aktualnie są dostępne w promocji:

Polecamy również:

AppSales – bądź na bieżąco z promocjami

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona