Promocja: pilot do komputera, świetny Tower Defense oraz wiele innych aplikacji za darmo! - Tabletowo.pl

Promocja: pilot do komputera, świetny Tower Defense oraz wiele innych aplikacji za darmo!

Promocje. Nie znam ani jednej osoby, która by ich unikała jak ognia. Warto jednak zaznaczyć, że ciekawe zniżki możemy znaleźć nie tylko w sklepach fizycznych, ale także w tych wirtualnych. W Sklepie Play aktualnie można za darmo lub z bardzo dużym rabatem dostać wiele świetnych programów.

WiFi Mouse Pro (klawiatura, gładzik)

Jest to prosta aplikacja, która umożliwia sterowanie komputerem z poziomu smartfona. Program pozwala na wygodne sterowanie nie tylko kursorem myszki i klawiaturą, ale również na stopowanie/puszczanie oraz przewijanie muzyki/filmów, przeglądanie plików komputera, czy nawet na wyłączenie maszyny. Aplikacja dekstopowa (którą można pobrać > z tej witryny<) współpracuje z Windowsem, MacOS oraz Linuxem.

Aplikacja normalnie kosztuje 20,99 złotych, jednak jeszcze przez następne dwa dni można ją pobrać całkowicie za darmo.

Tabletowo.pl Promocja: pilot do komputera, świetny Tower Defense oraz wiele innych aplikacji za darmo! Android Aplikacje Promocje

Pobierz aplikację z Google Play

Dungeon Defense

Dungeon Defense to gra typu Tower Defense, w której to za wszelką cenę musimy obronić swoje terytorium. W odróżnieniu od innych, podobnych gier, tutaj zamiast rozstawiać autonomiczne wojska, sami strzelamy naszą postacią. Tytuł ten jest dosyć ciekawy, bowiem nie nudzi się zbyt szybko, a do tego został zachowany w grafice, wzorowanej na grach z lat 90. Również podobieństwo do mojej ulubionej gry mobilnej – Defender II – sprawia, że podoba mi się on jeszcze bardziej.

Gra normalnie kosztuje 4,29 zł, ale przez następne sześć dni możemy ją pobrać całkowicie za darmo.

Tabletowo.pl Promocja: pilot do komputera, świetny Tower Defense oraz wiele innych aplikacji za darmo! Android Aplikacje Promocje

Pobierz aplikację z Google Play

Inne promocje

Chciałbym również zwrócić Waszą uwagę na inne, ciekawe gry i aplikacje, które aktualnie są dostępne w promocji:

Polecamy również:

AppSales – bądź na bieżąco z promocjami

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - prezenty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona