Świąteczna promocja z Xperią XZ3 – ze słuchawkami Sony WH1000XM3 w zestawie

W grudniu producenci smartfonów będą przerzucać się promocjami na swoje urządzenia, byle tylko zyskać klientów lub przynajmniej zabrać ich konkurencji, a najlepiej – i to, i to. Od dziś rozpoczyna się akcja, którą zaplanowało na ten czas Sony. W czasie jej trwania można kupić Xperię XZ3 z dodatkiem w postaci bezprzewodowych słuchawek WH-1000XM3.

Flagowego smartfona Sony nikomu nie trzeba przedstawiać – zresztą jego recenzję od dłuższego czasu możecie już czytać na naszej stronie, a pierwsze wrażenie mogliście obejrzeć w formie wideo na kanale Tabletowo na YouTube.

Reklama

Xperia XZ3 pojawiła się w promocji, w której oferowana jest razem ze słuchawkami Sony WH-1000XM3, w cenie 3999 zł.

Wyniki z porównywarek cenowych mówią nam, że:

  • najtaniej smartfon Sony Xperia XZ3 dostępny jest obecnie w cenie poniżej 3000 zł
  • najtaniej słuchawki Sony WH-1000XM3 dostaniemy za 1599 zł

Zakładając opcję, że chcemy zakupić w jednym czasie najnowszego flagowca Sony oraz wspomniane słuchawki Bluetooth, możemy dzięki tej promocji sporo zaoszczędzić. Kupując te urządzenia osobno, wydalibyśmy jakieś 600 zł więcej niż poza promocją.

Czym szczególnym odznaczają się słuchawki Sony WH-1000XM3? Przede wszystkim systemem redukcji hałasów docierających do naszych uszu i dźwiękiem High Resolution Audio. Systemy LDAC i DSEE HX dbają o to, by skompresowane nagrania wysyłane bezprzewodowo przez Bluetooth, były możliwie najbliższe oryginalnemu poziomowi muzycznemu nagrań.

Akcja świątecznej promocyjnej sprzedaży Xperii XZ3 w pakiecie ze słuchawkami Sony WH-1000XM3 potrwa od 3 do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów. Skorzystamy z niej tylko w salonach Sony Centre oraz sklepie internetowym scentre.pl.

 

źródło: informacja prasowa