Obok takiej promocji nie sposób przejść obojętnie – Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB/32GB za 899 złotych!

Patrząc na liczbę nowo pojawiających się promocji na smartfony można odnieść wrażenie, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. I choć śnieg wciąż jest, to Gwiazdka dawno za nami. Mimo to sklepy prześcigają się w kuszeniu klienta i przekonywaniu go do zakupu danego urządzenia. Carrefour również przygotował ofertę, obok której naprawdę nie sposób przejść obojętnie.

Reklama

Sklep bowiem przecenił Xiaomi Redmi Note 3 Pro z 1149 złotych na 899 złotych. W dodatku mowa tu o wersji z 3GB RAM i 32GB pamięci wewnętrznej, która w oficjalnej polskiej dystrybucji kosztuje 1299 złotych. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że warto? Co więcej, smartfon obsługuje pasmo LTE B20 800 MHz, więc użytkownicy będą mogli korzystać z szybkiej transmisji danych praktycznie w każdym miejscu w Polsce.

Z informacji, które można wyczytać z powyższego zdjęcia wynika, że w promocyjnej cenie dostępna jest zarówno wersja złota, jak i szara. Oferta ważna jest do 20 lutego włącznie lub do wyczerpania zapasów. Jeżeli więc zastanawialiście się nad zakupem Xiaomi Redmi Note 3 Pro, to nie pozostaje Wam nic, jak udać się do Carrefoura i to zrobić. Jest to bowiem najlepsza oferta w Polsce (patrząc na porównywarki cenowe).

Dzięki jerryxyz za cynk i zdjęcie!