Kapitalne ceny produktów Xiaomi podczas otwarcia Mi Store w Krakowie potwierdzone. Będzie się działo! | Tabletowo.pl

Kapitalne ceny produktów Xiaomi podczas otwarcia Mi Store w Krakowie potwierdzone. Będzie się działo!

Dołącz do dyskusji 0

24 marca, w samo południe, Xiaomi wraz z lokalnym partnerem, firmą Ingram Micro, otworzy pierwszy autoryzowany Mi Store w Krakowie. Centrum Handlowe Serenada musi spodziewać się tłumów ze względu na świetną promocję powitalną, przygotowaną przez salon sprzedaży Xiaomi.

W dniu otwarcia Mi Store Kraków na klientów czekać będą liczne niespodzianki m.in. bony upominkowe czy urządzenia w specjalnych cenach. Trzeba się jednak spieszyć, bo liczba ofert specjalnych jest ograniczona.

Co prawda o przecenach produktów dawaliśmy Wam znać już w piątek, ale teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie w postaci zaproszenia do salonu sprzedaży Xiaomi. Zgodnie z informacją przekazaną przez Mi Store, taniej zaopatrzymy się w następujące urządzenia:

  • Redmi 4X za 49,00 PLN dostępne dla pierwszych 20 klientów,
  • Mi A1 za 499,00 PLN dostępne dla pierwszych 100 klientów,
  • Mi Air Purifier 2 za 399,00 PLN dostępne dla pierwszych 100 klientów,
  • Słuchawki Mi In-Ear Basic za 10,00 PLN dla pierwszych 100 klientów.

Otwarcie salonu sprzedaży Xiaomi w Polsce skomentował Liu Yi, dyrektor ds. sprzedaży w Xiaomi:

„Z radością informujemy, że otwieramy pierwszy autoryzowany Mi Store w Polsce. Jesteśmy wdzięczni fanom za ich cierpliwość . Gwarantujemy, że w przyszłości wprowadzimy do Polski jeszcze więcej innowacyjnych produktów. Nasze produkty są już dostępne online i offline”

Sklep będzie zlokalizowany na 2. piętrze Centrum Handlowego Serenada, które znajduje się przy Alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41. Salon oferować będzie nie tylko smartfony, ale także inne produkty marki wchodzące w skład Mi Ecosystem. Klienci znajdą tam wszystkie produkty Xiaomi dostępne w Polsce m.in. smartfony, słuchawki, smart wearables, oczyszczacze powietrza czy nawet hulajnogi elektryczne.

Opublikowany przez Mi Store Kraków na 19 marca 2018

Salon zostanie otwarty o godzinie 12:00. Obsługa spodziewa się sporej grupy chętnych na przecenione produkty. Taki Mi A1 za pięćset złotych to nie byle co! :)

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona