Promocja: Xiaomi Mi Power Bank 2 taniej niż na AliExpress. Dodatkowa bateria do smartfona za mniej niż 70 zł

Akcja partnerska

Powerbanki są dość często poszukiwanymi akcesoriami ze względu na to, że nasze telefony zużywają coraz więcej energii w coraz krótszym czasie. Są też pierwszą deską ratunku w scenariuszu, gdy nasz roczny czy dwuletni smartfon działa sprawnie, ale trudno mu „dociągnąć” do końca dnia. Warto więc zastanowić się nad akumulatorem, z którego będzie można skorzystać w awaryjnych sytuacjach.

Ci, którzy chwalą sobie akcesoria Xiaomi, mogą być zainteresowani poniższą ofertą. Oto w promocji dostępny jest powerbank tego producenta, z aluminiową obudową i dwoma wejściami USB. Oba porty oferują szybkie ładowanie, a diody zasygnalizują, ile energii jeszcze pozostało w powerbanku.

Reklama

Xiaomi Mi Power Bank 2. generacji to litowo-jonowa bateria o pojemności 10000 mAh, więc powinna wystarczyć do ponad dwukrotnego pełnego naładowania Xiaomi Mi 6. Ma wbudowane czujniki, które nie pozwalają akumulatorowi się przegrzać czy spowodować uszkodzeń urządzenia przez niesprawny przewód USB.

Powyższy powerbank zwykle kosztuje w Polsce około 80-90 złotych. Najtańsze sztuki na AliExpress to wydatek rzędu 68 złotych (plus przesyłka), więc propozycja Cafago jest całkiem niezła. Korzystając z kodu APAA1, który wpisujemy w koszyku z zamówieniem, obniżamy cenę Mi Power Bank 2 do 62,50 zł, co jest już sensowną propozycją za tego typu sprzęt.

Sam zastanawiałbym się nad zakupem, gdyby mój obecny powerbank wyzionął ducha.

Wpis powstał przy współpracy z Cafago