[aktualizacja] Promocja: Xiaomi Mi Mix 2S z oficjalnej dystrybucji kilkaset złotych taniej, ale trzeba się szybko decydować 17
Xiaomi Mi Mix 2S

[aktualizacja] Promocja: Xiaomi Mi Mix 2S z oficjalnej dystrybucji kilkaset złotych taniej, ale trzeba się szybko decydować

Już na start Xiaomi Mi Mix 2S był jednym z najtańszych flagowców, dostępnych w Polsce, chociaż mimo wszystko niektórzy uważali, że jego cena jest i tak za wysoka. Teraz smartfon można jednak kupić o kilkaset złotych taniej, aczkolwiek trzeba się pospieszyć z zakupem.

Xiaomi Mi Mix 2S dostępny jest w Polsce w dwóch konfiguracjach: z 64 GB i 128 GB pamięci wbudowanej. Pierwsza z ww. kosztuje 2599 złotych, natomiast druga 2799 złotych. 200 złotych różnicy to – przynajmniej moim zdaniem – bardzo mało i dlatego osobiście polecałbym wybranie wersji z 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika, ponieważ smartfon nie obsługuje kart pamięci microSD.

Teraz sytuacja nie jest taka oczywista, bowiem konfigurację z 64 GB pamięci wbudowanej można obecnie kupić za 2199 złotych, czyli aż o 400 złotych taniej. Nie jest to jednak stała obniżka ceny, a jedynie Flash Sale (Wyprzedaż Błyskawiczna), zorganizowana na stronie mi-home.pl, prowadzonej przez oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Polsce.

W momencie pisania tego artykułu w puli pozostało jedynie 37 sztuk Xiaomi Mi Mix 2S w promocyjnej cenie. Warto też dodać, że jedna osoba może kupić maksymalnie 5 egzemplarzy smartfona. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: czarna i biała. Oferta obowiązuje tylko dziś, tj. 25 czerwca 2018 roku. Urządzenia zostaną wysłane do klientów po 26 czerwca 2018 roku.

Regulamin Sprzedaży Promocyjnej „Mi MIX 2S 64GB Flash Sale” (PDF)

Aktualizacja

Sklep OleOle! przygotował jeszcze lepszą promocję, bowiem do Xiaomi Mi Mix 2S dodaje za darmo opaskę Mi Band 2 – i to wszystko nadal za 2199 złotych! Ofertę znajdziecie pod >tym adresem<.