Xiaomi Mi Mix 2 (fot. Xiaomi)

Xiaomi Mi Mix 2 to nadal bardzo dobry sprzęt, a teraz można go kupić w rewelacyjnej cenie!

Zainteresowanie Xiaomi Mi Mix 2 spadło, ponieważ smartfon doczekał się już bezpośredniego następcy w postaci Xiaomi Mi Mix 2S. To chyba nawet jednak dobrze, bowiem cena poprzednika spadła i teraz da się go kupić w naprawdę rewelacyjnych pieniądzach!

Cały czas doskonale pamiętam, jak łakomym wzrokiem patrzyłem na Xiaomi Mi Mix 2 przy wybieraniu nowego smartfona. Skutecznie zniechęciła mnie jednak do niego jego cena, która na start w oficjalnej polskiej dystrybucji wynosiła ~2500 złotych (choć wybrańcy na początku przygody tego modelu na polskim rynku mogli go kupić za 2199 złotych).

Reklama

I chociaż w recenzji Kacper dowiódł, że Xiaomi Mi Mix 2 nie jest pozbawiony wad, to jest naprawdę świetnym smartfonem z wyższej półki. Nawet teraz, kiedy na rynku panoszy się już jego bezpośredni następca, czyli Xiaomi Mi Mix 2S. Jeśli ktoś nie ma parcia na najnowszy model i rozważał zakup poprzednika, to właśnie nadarza się ku temu najlepsza okazja.

Otóż Xiaomi Mi Mix 2 z oficjalnej polskiej dystrybucji można kupić za jedyne 1699 złotych w sklepach RTV Euro AGD i OleOle! (ich właścicielem jest jednak ten sam podmiot). Promocja dotyczy wersji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej (bez możliwości rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Oferta jest ważna do 15 lipca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów.

W RTV Euro AGD za Xiaomi Mi Mix 2 da się jednak zapłacić jeszcze mniej – wystarczy wybrać spłatę w 40 ratach 0%, a wtedy sklep zapłaci za klienta dwie, czyli ostatecznie wyda on na smartfon 1613,86 złotych. Lepszej oferty się nie znajdzie, bowiem w innych sklepach model ten kosztuje ponad 2000 złotych (mowa oczywiście o oficjalnej dystrybucji, inna nas nie interesuje).

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/13/test-recenzja-xiaomi-mi-mix-2-opinia/

Źródło: gsmManiaK